Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 maja 2022, 20:54

autor: Patryk Michaś

Makabra w prologu Stranger Things 4; obejrzyj 8 minut pierwszego odcinka

Netflix udostępnił 8 minut pierwszego odcinka czwartego sezonu Stranger Things. Prolog ukazuje postać Dr. Bennera, a także makabrę, jakiej miała się dopuścić Jedenastka.

Źródło zdjęcia powyżej: Netflix / materiały promocyjne

Wczoraj (20 maja) do sieci trafił prolog czwartego sezonu Stranger Things. Netflix postanowił podsycić naszą ciekawość i zamieścił na portalu YouTube osiem minut pierwszego odcinka serii. Dla przypomnienia pierwsza część serii zadebiutuje już wkrótce, bo 27 maja.

Karty podarunkowe do Netflixa kupisz tutaj

Prolog Stranger Things 4

Materiał filmowy ukazuje nam wydarzenia sprzed pierwszego sezonu Stranger Things, a dokładniej z 8 września 1979 roku. Skupia się na laboratorium w Hawkins oraz postaci doktora Brennera (Matthew Modine).

Tym, co przykuwa największą uwagę, jest końcówka prologu, przedstawiająca makabrę, jakiej miała się dopuścić Jedenastka w swoich najmłodszych latach. Możemy zatem oczekiwać w czwartym sezonie większej ilości informacji na temat historii oraz pochodzenia bohaterki.

Nie wiem jak na Was, ale na mnie ten prolog zrobił duże wrażenie. Jeżeli cały sezon utrzymany będzie w tak mrocznym klimacie, to możemy liczyć na kawał dobrego kina.

Zapraszamy Was na nasz kanał na YouTube – tvfilmy, który jest poświęcony zagadnieniom związanym z filmami i serialami. Znajdziecie tam liczne ciekawostki, fakty, historie z planu i opinie.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.