Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 lutego 2015, 20:50

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Lords of the Fallen - data premiery pierwszego fabularnego DLC

Firma CI Games podała konkretną datę premiery pierwszego fabularnego dodatku do Lords of the Fallen - Ancient Labirynth. Z informacji ujawnionych przez przedstawicieli studia wynika, że rozszerzenie pojawi się już 3 marca tego roku.

Pierwsze DLC do Lords of the Fallen ukaże się 3 marca. - Lords of the Fallen - ujawniono datę premiery pierwszego fabularnego DLC - wiadomość - 2015-02-24
Pierwsze DLC do Lords of the Fallen ukaże się 3 marca.

Początkowo Ancient Labirynth miało zostać wydane w styczniu, ale na początku lutego przedstawiciele CI Games oznajmili, że byli zmuszeni opóźnić premierę dodatku – swoją decyzję tłumaczyli chęcią doszlifowania opracowywanego równolegle patcha, jako że DLC miało pojawić się równocześnie z nową aktualizacją podstawowej wersji gry. Nowego terminu wówczas nie podano i od tamtej pory deweloperzy milczeli na ten temat. Teraz jednak twórcy nareszcie ujawnili, że pierwsze fabularne rozszerzenie do Lords of the Fallen ujrzy światło dzienne 3 marca i będzie dystrybuowane za pośrednictwem cyfrowego sklepu Steam i usług Xbox Live oraz PlayStation Network. Nie wiadomo jednak, ile przyjdzie nam za niego zapłacić.

Ancient Labirynth przyniesie ze sobą przede wszystkim nowe zadanie koncentrujące się na nieśmiertelnych demonach. Rozszerzenie pozwoli graczom zwiedzić zupełnie nową lokację (The Library), a także zmierzyć się z kolejnym Lordem potrafiącym zmieniać moce w trakcie starcia. Samo DLC ma kłaść nacisk na eksplorację i rozwiązywanie zagadek.

Lords of the Fallen to wydana w październiku ubiegłego roku nowa gra CI Games, nad którą pracował m.in. Tomasz Gop – producent wykonawczy Wiedźmina 2: Zabójców Królów. Tytuł inspirowany jest serią Dark Souls i charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem trudności.