Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 15 marca 2017, 13:49

Little Nightmares - oferta rozszerzona o edycję standardową

Miło nam poinformować, że w planie wydawniczym firmy Cenega – poza bogatą Six Edition – pojawiło się także tańsze, wydanie standardowe gry Little Nightmares.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Little Nightmares - oferta rozszerzona o edycję standardową - ilustracja #1

Uwięziona w Paszczy, wyposażona jedynie w swój rozum i zapalniczkę, SIX musi odnaleźć światło w ciemności i siłę do pokonania swoich słabości aby przetrwać wśród potwornych mieszkańców i uciec do świata na zewnątrz. Bądź czujny, ponieważ każdy pokój to cela, a każdy jego mieszkaniec zagrożenie, które razem stanowią zagadkę do rozwiązania. Chowaj się i wymykaj niebezpieczeństwu, aby wydostać się na wolność i uciec przed potworami takimi jak Dozorca, którego postać została przedstawiona w poniższym trailerze.

Zamawiając grę w przedsprzedaży wszyscy gracze otrzymają skórki masek: „Odwrócony czajniczek” i „Worek stracha na wróble”, które pomogą SIX wtopić się w świat Paszczy. Użytkownicy PS4™ otrzymają także oryginalną ścieżkę dźwiękową w wersji cyfrowej i wyjątkowy motyw graficzny, a użytkownicy komputerów PC wraz z oryginalną ścieżką dźwiękową w wersji cyfrowej otrzymają również wyjątkową tapetę.

Przypomnijmy, że poza edycją standardową, wybrane sklepy online oferują także wydanie Little Nightmares Six Edition, które będzie zawierać:

  • Grę Little Nightmares na wybraną platformę sprzętową
  • Figurkę SIX o wysokości 10 cm
  • Pudełko „klatkę” nawiązujące do gry
  • Plakat formatu A3
  • Zestaw naklejek
  • Oryginalną ścieżkę dźwiękową na CD