Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 lipca 2020, 11:14

autor: Dameredet

Lillia’s Haiku – jak zdobyć nowego bohatera LoL-a za darmo

149. bohater dołącza do League of Legends. W związku z tym w grze pojawiło się ukryte zadanie, które pozwala przez limitowany czas odblokować nową postać za darmo. Należy tylko spełnić kilka wymagań, a przedmiot Lillia’s Haiku pojawi się w naszych łupach.

Lillia’s Haiku – jak zdobyć nowego bohatera LoL-a za darmo - ilustracja #1

22 lipca w grze pojawi się nowy bohater – Lillia. Riot zaś mruga do graczy i pozwala na przedpremierowe i bezpłatne zdobycie bohatera. Jest to druga tego typu akcja studia. Wcześniej w podobny sposób można było odblokować Setta. Co należy zrobić tym razem?

Wymagania nie są zbyt wygórowane. Należy:

  • mieć 30 level konta;
  • grać w trybach: normalnym (blind/draft), rankingowych, przeciwko botom;
  • rozpocząć grę z Smitem/Porażeniem i przedmiotem odpowiednim dla roli junglera;
  • zdobyć łącznie 350 zabójstw i asyst, jednak nie w jednej grze;
  • większość farmy/zabitych stworów musi pochodzić z jungli;

W przypadku gdy nie spełnicie jednego z wymagań, gra nie zaliczy waszych postępów.

Lillia’s Haiku – jak zdobyć nowego bohatera LoL-a za darmo - ilustracja #2
Tak wygląda token otrzymywany za wykonanie ukrytego zadania

Obecnie wielu graczy próbuje swoich sił w jak najszybszym zdobyciu tokenu, poprzez rozgrywanie meczów z botami na najniższym poziomie trudności. Ciekawym pomysłem jest również wykorzystanie Yummi jako wsparcia junglera. Gracze znajdują co raz to sprawniejsze taktyki na zdobycie centauro-podobnej bohaterki.

Jeżeli chcecie zaoszczędzić 7800 niebieskiej esencji, to śpieszcie się. Zadanie zniknie wraz z patchem 10.15, kiedy Lillia znajdzie się w grze. W momencie kiedy bohaterka zawita na serwery, można będzie użyć zdobytego tokenu i rozpocząć rozgrywkę.

Jeżeli zdobyliśmy token, to po wyjściu patcha 10.15 22 lipca ok. 21:00 należy zajrzeć do łupów. Wybieramy nasz token i go otwieramy. Wtedy Lillia dołączy do naszej kolekcji bohaterów.