Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 10 czerwca 2016, 11:11

autor: Adrian Werner

Lewandowski: Euro Star 2016 to gra piłkarska od twórców wiedźmińskiej MOB-y

W usługach App Store i Google Play zadebiutowała gra Lewandowski: Euro Star 2016, czyli mobilna zręcznościówka piłkarska z Robertem Lewandowskim w roli głównej.

Zbliżające się wielkimi krokami mistrzostwa Euro 2016 powodują, że ostatnie tygodnie to okres prawdziwego wysypu gier piłkarskich. Teraz dołączyła do nich kolejna, zatytułowana Lewandowski: Euro Star 2016. Zgodnie z tytułem, jej bohaterem jest kapitan naszej reprezentacji, a za produkcję odpowiada rodzime studio Fuero Games, czyli autorzy The Witcher Battle Arena.

Lewandowski: Euro Star 2016 nie próbuje symulować całych meczów. Zamiast tego jest to prosta gra zręcznościowa obracająca się wokół umiejętności podbijania piłki, tak aby utrzymywała się w powietrzu i nie dotknęła powierzchni boiska. Sukcesy nagradzane są punktami, które wydajemy na odblokowanie nowych koszulek, korków, piłek, czapek i kapeluszy oraz dodatkowych miejsc akcji.

Z czasem gracze otrzymują także możliwość nauczenia się dodatkowych sztuczek i trików, których skuteczne realizowanie pozwala uzyskać spore bonusy do wyników punktowych. Nasze osiągnięcia wgrywane są na sieciowe rankingi, co pozwala je porównać z dokonaniami innych graczy. Liderzy otrzymają możliwość wygrania rzeczywistych gadżetów z autografami Roberta Lewandowskiego.

Wszystko to ukazane jest za pomocą prostej, ale atrakcyjnej trójwymiarowej oprawy graficznej, która utrzymana jest w kreskówkowej i lekko karykaturalnej stylistyce. Produkcja dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Lewandowski: Euro Star 2016 ukazało się w wersjach na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach gra korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

Lewandowski: Euro Star 2016 w App Store

Lewandowski: Euro Star 2016 w Google Play