Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2016, 14:32

autor: Entelarmer

Letnia wyprzedaż w serwisie Steam rozpocznie się 23 czerwca?

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące letniej wyprzedaży w serwisie Steam. Według doniesień z Reddita, tegoroczna edycja tego wydarzenia rozpocznie się 23 czerwca i potrwa do 4 lipca.

Valve niechętnie ujawnia z wyprzedzeniem terminy rozpoczęcia wyprzedaży, ale tradycyjnie nie przeszkodziło to w pojawieniu się przecieków. - Letnia wyprzedaż w serwisie Steam rozpocznie się 23 czerwca? - wiadomość - 2016-05-16
Valve niechętnie ujawnia z wyprzedzeniem terminy rozpoczęcia wyprzedaży, ale tradycyjnie nie przeszkodziło to w pojawieniu się przecieków.

Jak co roku, gracze oczekują letniej wyprzedaży w sklepie Steam, tymczasem Valve znów wstrzymuje się z podaniem terminu rozpoczęcia tegorocznej edycji tradycyjnego już wydarzenia. Wygląda jednak na to, że zainteresowani mogą zacząć szykować swoje portfele. Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie MrFreemanBarbeque zamieścił zrzut ekranu z wiadomości rzekomo przesłanej do anonimowego dewelopera. Według niej letnia wyprzedaż Steam rozpocznie się 23 czerwca o godzinie 18:45, a zakończy się 4 lipca o godzinie 19:00 (podajemy według czasu polskiego). Sama wiadomość oznaczona jest jako poufna, ale z jakiegoś powodu Valve miało zakazać publikacji jedynie na stronach serwisu Steam oraz adresatów. Oczywiście w żadnym wypadku nie należy traktować tego jako potwierdzonej informacji, niemniej nie byłby to pierwszy raz, kiedy termin rozpoczęcia wyprzedaży wyciekł przez – jak się zdaje – niedyskrecję źródeł rosyjskich (w zeszłym roku datę startu przedwcześnie opublikował rosyjski serwis społecznościowy VK).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.