Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 maja 2016, 14:32

autor: Entelarmer

Letnia wyprzedaż w serwisie Steam rozpocznie się 23 czerwca?

W sieci pojawiły się przecieki dotyczące letniej wyprzedaży w serwisie Steam. Według doniesień z Reddita, tegoroczna edycja tego wydarzenia rozpocznie się 23 czerwca i potrwa do 4 lipca.

Valve niechętnie ujawnia z wyprzedzeniem terminy rozpoczęcia wyprzedaży, ale tradycyjnie nie przeszkodziło to w pojawieniu się przecieków. - Letnia wyprzedaż w serwisie Steam rozpocznie się 23 czerwca? - wiadomość - 2016-05-16
Valve niechętnie ujawnia z wyprzedzeniem terminy rozpoczęcia wyprzedaży, ale tradycyjnie nie przeszkodziło to w pojawieniu się przecieków.

Jak co roku, gracze oczekują letniej wyprzedaży w sklepie Steam, tymczasem Valve znów wstrzymuje się z podaniem terminu rozpoczęcia tegorocznej edycji tradycyjnego już wydarzenia. Wygląda jednak na to, że zainteresowani mogą zacząć szykować swoje portfele. Użytkownik serwisu Reddit o pseudonimie MrFreemanBarbeque zamieścił zrzut ekranu z wiadomości rzekomo przesłanej do anonimowego dewelopera. Według niej letnia wyprzedaż Steam rozpocznie się 23 czerwca o godzinie 18:45, a zakończy się 4 lipca o godzinie 19:00 (podajemy według czasu polskiego). Sama wiadomość oznaczona jest jako poufna, ale z jakiegoś powodu Valve miało zakazać publikacji jedynie na stronach serwisu Steam oraz adresatów. Oczywiście w żadnym wypadku nie należy traktować tego jako potwierdzonej informacji, niemniej nie byłby to pierwszy raz, kiedy termin rozpoczęcia wyprzedaży wyciekł przez – jak się zdaje – niedyskrecję źródeł rosyjskich (w zeszłym roku datę startu przedwcześnie opublikował rosyjski serwis społecznościowy VK).