Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2020, 13:58

autor: Froozyy

Legenda polskiego CS:GO wraca do gry

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski poinformował wczoraj, że wraca do gry na profesjonalnej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive. Wraz z młodymi zawodnikami będzie reprezentować barwy akademii drużyny Team Liquid.

Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, czyli jeden z legendarnych graczy profesjonalnej sceny Counter-Strike’a: Global Offensive, który zasłynął ze swoich występów w barwach drużyny Virtus.pro, ogłosił wczoraj, że po dwuletniej przerwie wraca do profesjonalnych rozgrywek. Pasha na początku sierpnia tego roku dołączył do organizacji Team Liquid, ale dopiero teraz oficjalnie poinformowano, że wraz z utalentowanymi młodymi graczami stworzy formację nazwaną Liquid Biceps, z którą powalczy o zwycięstwa w ramach rozgrywek organizowanych przez Polską Ligę Esportową.

Pasha nową drużynę będzie reprezentować jako gracz, ale niewątpliwie stanie się również autorytetem dla młodych zawodników, którzy będą występować u jego boku. Zespół Liquid Biceps będzie bowiem akademią głównej drużyny, której podstawowym celem jest oczywiście odnalezienie i „wychowanie” młodych talentów CS-a. PashaBiceps będzie miał więc teraz okazję nie tylko do zaprezentowania swoich umiejętności po raz kolejny, ale także zainspirowania młodych graczy, tak jak robił to w szczycie swojej kariery.

Przypomnijmy, że Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski w latach 2013-2019 występował w rosyjskiej organizacji Virtus.pro. Wraz z nim w jej skład wchodziło jeszcze czterech innych Polaków – TaZ, Neo, byali oraz Snax. Złota piątka polskiego CS:GO szybko zyskała rzeszę fanów, przede wszystkim dzięki świetnym występom na przestrzeni lat 2014 -2017, dostarczając kibicom ogrom emocji i wzruszających chwil.

Legenda polskiego CS:GO wraca do gry - ilustracja #1
Legenda polskiego CS:GO wraca na scenę.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive