Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2013, 11:50

autor: Sarge

League of Legends - film prezentujący zmiany wprowadzone w patchu 3.7

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo, w którym omawiamy najważniejsze zmiany wprowadzone w patchu 3.7 do gry League of Legends. Możecie w ten sposób sprawdzić, jak poszczególne usprawnienia sprawdzają się w praktyce.

Na łamach serwisu gry-online.pl opublikowaliśmy film, w którym Flipinski pokazuje najważniejsze zmiany, jakie studio Riot Games wprowadziło w patchu 3.7 do gry League of Legends.

W materiale zaprezentowaliśmy Wam, jak poszczególne usprawnienia sprawdzają się w rozgrywce. Tradycyjnie najwięcej zmian zaszło w umiejętnościach poszczególnych bohaterów – w niektórych przypadkach zostały one wzmocnione, a w innych doszło do ich osłabienia. Zmodyfikowano również właściwości niektórych przedmiotów i poprawiono wybrane błędy. Pełna lista zmian znajduje się na oficjalnej stronie internetowej.

League of Legends to stale rozwijana, darmowa gra sieciowa typu MOBA (Massive Online Battle Arena), która od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród pecetowych graczy. To także jedna z najbardziej znanych produkcji e-sportowych. Twórcy cały czas wspierają swoje dzieło, regularnie wypuszczając kolejne aktualizacje i wprowadzając mniej lub bardziej znaczące nowości.