Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 czerwca 2022, 15:36

Kultowa platformówka Flashback za darmo na GOG

Do 23 czerwca na GOG.com można odebrać za darmo grę Flashback: 25th Anniversary, czyli odświeżoną wersję kultowej platformówki z 1992 roku.

Trwa letnia wyprzedaż na platformie GOG.com. Z tej okazji co kilka dni rozdawana jest inna darmowa gra. Kolejnym tytułem, który można zgarnąć – po Sanitarium, Venetice, Shantae and the Pirate's Curse i Beautiful Desolation – jest Flashback: 25th Anniversary, czyli odświeżona wersja kultowej platformówki z 1992 roku w klimacie science fiction. Za jej opracowanie odpowiada studio Microids.

Więcej informacji na temat rozdawanego tytułu znajdziecie w tym miejscu. Możecie go dodać do swojej kolekcji, klikając w poniższy przycisk (wymagane jest posiadanie konta na GOG.com). Akcja potrwa do 23 czerwca do godziny 15:00 czasu polskiego.

Flashback: 25th Anniversary za darmo na GOG.com

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.