Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2020, 17:10

autor: Entelarmer

Nowy gameplay z Godfall na PS5 [Aktualizacja]

Wyciekł nowy pokaz rozgrywki z gry Godfall. Filmik to zaledwie krótki fragment rzekomego zwiastuna, ale daje nam jako takie wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać walka w zapowiadanym looter slasherze.

Aktualizacja

W sieci pojawiła się pełna wersja teaser trailera Godfall (do obejrzenia poniżej), aczkolwiek wciąż nieoficjalnie. Materiał udostępniony przez usunięte konto w serwisie Reddit prezentuje starą wersję gry (tj. sprzed roku), która nie miała ujrzeć światła dziennego, i również nie należy do najdłuższych, ale pokazuje znacznie więcej niż wcześniejszy fragment. Na filmiku widać różnorodne lokacje oraz przede wszystkim jeszcze więcej wrogów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć w produkcji studia Counterplay Games.

Oryginalna wiadomość

Twórcy Godfall na razie nie rozpieszczają nas informacjami na temat gry. - Nowy gameplay z Godfall na PS5 [Aktualizacja] - wiadomość - 2020-01-21
Twórcy Godfall na razie nie rozpieszczają nas informacjami na temat gry.

Zapowiedziane w zeszłym miesiącu Godfall doczekało się skromnego pokazu rozgrywki. Niestety, nie jest to oficjalny materiał. Filmik udostępniony przez użytkownika serwisu Reddit YeaQuarterDongIng to rzekomy fragment nieopublikowanego zwiastuna. Klip składa się z kilku krótkich scen walki i trwa zaledwie sześć sekund. Możecie go obejrzeć poniżej.

Tak krótki materiał to zdecydowanie za mało, by wyrobić sobie choćby wstępną opinię na temat produkcji. Należy też zaznaczyć, że nie mamy żadnego potwierdzenia, iż jest to autentyczny gameplay z Godfall. Niemniej stylistycznie pasuje to do dotychczasowych materiałów, wliczając w to animowany obraz zamieszczony przez serwis PlayStation Lifestyle tuż po zapowiedzi gry. Rozgrywka zdaje się być równie dynamiczna i widowiskowa, co choćby w serii Borderlands, tyle że – zgodnie z forsowaną przez wydawcę nazwą „looter slashera” – zamiast strzelania mamy tu walkę wręcz, a na uzbrojenie składają się nie pistolety czy karabiny, lecz miecze, topory, lance etc. Jednak co dokładnie zaoferuje Godfall, dowiemy się dopiero wraz z ujawnieniem oficjalnych informacji w kolejnych miesiącach. Gra zadebiutuje pod koniec roku na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 5.