Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2022, 11:49

KOTOR 2 odwiedzi nową platformę, w zestawie wycięta zawartość

Star Wars: Knights of the Old Republic 2 trafi na Nintendo Switch. Ponadto gra zostanie wzbogacona o zawartość wyciętą w oryginalnym wydaniu.

W SKRÓCIE:
  • KOTOR 2 trafi na Nintendo Switch.
  • Premiera produkcji została zaplanowana na 8 czerwca bieżącego roku.
  • Gra zostanie wzbogacona o wyciętą pierwotnie zawartość.

Rok temu fani KOTOR-a mieli okazję zagrać w odświeżoną wersję pierwszej części serii na Switchu. Niedługo posiadacze konsoli Nintendo otrzymają zaś możliwość ogrania „dwójki”.

Aspyr Media zapowiedziało, że Star Wars: Knights of the Old Republic 2 – The Sith Lords trafi na nową platformę już za kilka dni. Dokładna data premiery konwersji to 8 czerwca.

KOTOR 2 w pełnym wydaniu

KOTOR 2 trafi na Switcha w delikatnie odświeżonej wersji. Gracze mogą spodziewać się poprawek związanych z optymalizacją oraz rozdzielczością.

Gra pojawiła się w Nintendo eShopie, dzięki czemu znamy jej cenę. Produkcja kosztuje 15 dolarów (około 64 złote) i można już zakupić ją w preorderze.

Tytuł może być jednak wyjątkowo interesującym zakupem dla fanów serii. Wersja KOTOR-a 2 na Switcha zostanie bowiem wzbogacona o zawartość wyciętą z oryginalnego wydania gry.

Problemy produkcyjne tytułu doprowadziły do sytuacji, w której Obsidian Entertainment musiało nieco okroić swój projekt. Na dokończenie niektórych elementów brakło czasu oraz pieniędzy.

Od wielu lat moderzy przywracali wyciętą zawartość, lecz premiera The Sith Lords na Switchu będzie pierwszym przypadkiem oficjalnego dodania jej do gry. Treść zostanie udostępniona graczom w postaci darmowego DLC, które zadebiutuje po premierze „podstawki”.