Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 11 grudnia 2009, 08:31

autor: Hed

Konkurs „Interaktywne Opowiadanie Dragon Age” dobiegł końca. Kto wygrał Xboksa 360 Elite?

Głosowanie w konkursie Interaktywne Opowiadanie Dragon Age, ogłoszonym przez nas 16 listopada, dobiegło końca.

Głosowanie w konkursie Interaktywne Opowiadanie Dragon Age, ogłoszonym przez nas 16 listopada, dobiegło końca.

Jak zapewne wiecie, zabawa polegała na przeczytaniu opowieści przygotowanej przez uznanego polskiego pisarza Jarosława Grzędowicza i wybraniu najlepszego, Waszym zdaniem, zakończenia. Dziś wiemy, kto wygrał przygotowane nagrody.

Wyniki ogłaszamy dopiero teraz gdyż, zgodnie z regulaminem konkursowym, musieliśmy wylosować zwycięzców. Wśród osób biorących udział w zabawie wylosowano sześciu szczęśliwców, którzy otrzymali drogą e-mailową pytanie konkursowe, dotyczące występu Piotra Fronczewskiego w polskiej wersji gry Dragon Age: Początek. Na odpowiedź wylosowane osoby miały 24 godziny.

Czas na najważniejszy punkt programu, czyli ogłoszenie listy zwycięzców.

Główną nagrodę, czyli konsolę Xbox 360 Elite ufundowaną przez Electronic Arts Polska, wygrał Artur Czekaj z Rzeszowa. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu przyjemnych godzin spędzonych przed ekranem. Dobrym wyborem na początek jest oczywiście sam Dragon Age, który zebrał wysokie oceny na wszystkich platformach.

Za miejsca II – VI przyznaliśmy zestawy składające się z kolekcjonerskiego wydania Dragon Age: Początek na PC, myszki Logitech Dragon Age i gadżetów z logo gry (koszulka, kubek, długopis). Nagrody otrzymają:

  • Piotr Opulski, Warszawa
  • Anna Ślubowska, Purda
  • Danuta Król-Chuchnowska, Klimontów
  • Mariusz Kucia, Poraj
  • Szymon Schabowicz, Pajęczno.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i mamy nadzieję, że spodobało się Wam samo opowiadanie, napisane przez Jarosława Grzędowicza, autora takich książek jak Pan Lodowego Ogrodu czy Wypychacz zwierząt.

Nie pozostaje nam nic innego jak ujawnić najpopularniejszą wersję zakończenia. Okazuje się, że najwięcej osób wybrało wariant drugi – czy zgadzacie się z wyborem większości Uczestników konkursu?

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Dragon Age: Początek

Dragon Age: Początek