Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 czerwca 2016, 16:00

autor: Góral

Konkurs Homefront: The Revolution dla VIP-ów – wygraj grę na PS4 i zestaw gadżetów

Przygotowaliśmy kolejny szybki konkurs dla użytkowników Premium z opcją VIP, tym razem związany z grą Homefront: The Revolution. Do wygrania jest nie byle co, bo rzeczona produkcja wraz z zestawem partyzanckich gadżetów.

Mniej więcej w połowie maja na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych zadebiutowała strzelanka Homefront: The Revolution od studia Deep Silver Dambuster. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji w nią zagrać, a dodatkowo zaliczacie się do grona posiadaczy konsoli firmy Sony, to mamy dla Was mały konkurs, w którym do wygrania jest rzeczona produkcja w wersji na PS4. Dodatkowo zwycięzca otrzyma także zestaw gadżetów, który powinien się znaleźć na wyposażeniu każdego partyzanta, gdyż zawiera: plecak, pakiet pierwszej pomocy, manierkę, nóż, koszulkę, spray oraz glow stick, czyli światło chemiczne.

Nagrody w konkursie Homefront: The Revolution. - Konkurs Homefront: The Revolution dla VIP-ów – wygraj grę na PS4 i zestaw gadżetów - wiadomość - 2016-06-02
Nagrody w konkursie Homefront: The Revolution.

Jak to w przypadku naszych konkursów bywa, zadanie nie jest specjalnie trudne, aczkolwiek wymaga od Was nieco kreatywności. Musicie bowiem wymyślić fikcyjny konflikt wojenny i podać hasło przewodnie rewolucji przeprowadzanej przez rodzimych partyzantów, np. „Polska kontra GRYOnline.pl. Hasło: Mniej Wiedźmina na GOLu!”.

Na odpowiedzi czekamy do 5 czerwca do godziny 22:00. Zgłoszenia wysyłajcie na adres mailowy [email protected], w temacie wpisując „Konkurs Homefront”, a w treści, oprócz zadania konkursowego, zamieszczając także ksywkę z serwisu GRYOnline.pl. Pamiętajcie, że zabawa przeznaczona jest tylko dla użytkowników Premium z aktywną opcją VIP. Poniżej zamieszczamy jeszcze krótki, ale ważny regulamin.

Regulamin konkursu Homefront: The Revolution

1. Konkurs przeznaczony jest tylko dla posiadaczy Abonamentu Premium z opcją VIP aktywną w momencie zakończenia konkursu;

2. Warunkiem otrzymania nagrody jest:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji Ustawienia (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Zgody”);
  • poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Moje Dane”).

3. Zwycięzca zostanie wybrany i ogłoszony w komentarzach pod tym newsem w poniedziałek, 6 czerwca.

4. Wysyłka nagrody odbędzie się w ciągu 5 dni roboczych na adres e-mail podany w profilu zwycięzcy.

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanka, będąca kontynuacją gry wydanej w 2011 roku. Akcja produkcji rozgrywa się na terenie okupowanej przez wojska Korei Północnej Filadelfii, w której z najeźdźcą walczą partyzanci. Jako jeden z nich będziemy starali się pokrzyżować plany wroga. Tytuł zadebiutował kilka tygodni temu i niestety nie sprostał wszystkim wymaganiom. Gra choć ładna i z długą kampanią fabularną, zawodzi oklepanym scenariuszem, szwankującą sztuczną inteligencją czy też licznymi bugami.