Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 października 2021, 10:20

autor: Froozyy

Konkurs FRoSTA +20HP - znamy zwycięzcę!

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu tekstowego FRoSTA +20HP! Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony przez nas wybraną przez siebie konsolą nowej generacji lub kartą graficzną.

Zakończyliśmy konkurs FRoSTA +20HP! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczne zgłoszenia! Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na proste pytanie:

„Jaki posiłek FRoSTY byłby idealny dla bohatera gry akcji i zagwarantowałby mu +20 HP? Odpowiedź uzasadnij.”

Każda praca była wyjątkowa, a zwycięzca mógł być tylko jeden. Dlatego też, nie trzymając Was dłużej w niepewności, ogłaszamy autora najlepszej pracy konkursowej, który zgarnie wybrany przez siebie sprzęt:

Zwycięzca konkursu – Utena

„Rybo! Z pieca ze szpinakiem! ty jesteś jak dwudziestopunktowe zdrowie;

Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił.” – Akcjiam Bohaterewicz

Cytat ten jest prostą acz genialną prawdą – ryba z pieca ze szpinakiem jest idealnym daniem dla bohatera gry akcji, gwarantującym mu +20 HP, co postaram się udowodnić.

Dlaczego akurat te danie od FRoSTY miałoby dawać +20 HP?

Konwertowanie nazwy dania na kod binarny to 93 jedynki i 115 zer co po rozpisaniu daje nam 1 + 9 + 3 + 0 + 1 + 1 + 5 = 20. Przypadek? Nie sądzę.

Warto również zauważyć, że Instytut Odżywiania Bohaterów rekomenduje, że 623 kcal to ilość idealna na dogonienie pociągu.

Należy pamiętać iż 9 na 10 bohaterów gier akcji poleca tą potrawę według sondażu Fundacji Pozornej dla portalu iluzja.pl. Pragnę też zwrócić uwagę na wypowiedzi protagonistów: pani archeolog stwierdziła, że mintaj jest źródłem białka o wysokiej wartości biologicznej, świetnie smakuje i chrupie. Marynarz o dobrym sercu potwierdził, że kiedy opadł z sił, życie uratowała mu ryba z pieca ze szpinakiem (ma dużo witamin i soli mineralnych).

Myślę, że przytoczone argumenty pozwolą w pełni zgodzić się z moją tezą.

W treści pracy konkursowej zachowano oryginalną pisownię.

Nagrody

W tym konkursie zwycięzca wybrał swoją nagrodę spośród:

- konsoli PlayStation 5,

- konsoli Xbox Series X,

- konsoli Nintendo Switch,

- karty graficznej, której wartość w dniu wyboru przez laureata nie przekracza 2 700 zł brutto w sklepie internetowym x-kom.pl.

Konkurs FRoSTA +20HP - znamy zwycięzcę! - ilustracja #1

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w zabawie! Do zobaczenia w kolejnych konkursach!