Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 października 2015, 12:22

autor: luckie

Konkurs dla VIP-ów – opisz swoje wspomnienie ze starej, dobrej gry

Zapraszamy czytelników z kontem Premium VIP do udziału w konkursie, w którym można zgarnąć kod na grę w serwisie GOG.com. Zadaniem jest opisanie krótkiego wspomnienia z tytułu, który przed laty wciągnął Was na długie godziny.

Jakie stare, dobre gry wspominacie z największym sentymentem? - Konkurs dla VIP-ów – opisz swoje wspomnienie ze starej, dobrej gry - wiadomość - 2015-10-22
Jakie stare, dobre gry wspominacie z największym sentymentem?

Czytelników serwisu gry-online.pl z aktywnym kontem Premium VIP zapraszamy do udziału w naszym konkursie. Na zwycięzców czekają specjalne kody, umożliwiające odbiór wybranej gry PC w serwisie GOG.com z listy dostępnych tytułów o wartości do 9,99 dolarów. Pamiętajcie, że klucze promocyjne są jednorazowe i nie umożliwiają obniżenia ceny droższego tytułu.

Zadanie konkursowe jest ciekawe, bo wymaga sięgnięcia pamięcią do „starych, dobrych czasów”, a wiemy, że to lubicie. Należy napisać krótkie wspomnienie dotyczące gry, która została wydana do końca 2004 roku, a która wciągnęła Was na długie godziny. Teksty należy wysyłać na adres michal.manka@gry-online.pl do godziny 20:00 w niedzielę 25 października 2015 roku. 10 najciekawszych wspomnień zostanie nagrodzonych rzeczonym kodem. Wyniki ogłosimy we wtorek w odpowiednim wątku vipowskim na forum, do którego linkujemy poniżej. Nagrody roześlemy zwycięzcom drogą mailową.

  1. Forum: Konkurs dla użytkowników Premium VIP
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.