Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 kwietnia 2015, 15:30

autor: Piotr "Pirlond" Bicki

Konkurs dla posiadaczy abonamentów z opcją VIP – do wygrania specjalne edycje Dying Light

Ruszamy z nowym konkursem skierowanym do posiadaczy Abonamentów Premium z aktywną opcją VIP. Tym razem do wygrania jest edycja kolekcjonerska Dying Light w wersji na Xboksa One oraz edycja specjalna tej samej gry na konsole PlayStation 4.

Autor screena: Szczota, źródło: www.sadistic.pl. - Konkurs dla posiadaczy abonamentów z opcją VIP – do wygrania specjalne edycje Dying Light - wiadomość - 2015-04-02
Autor screena: Szczota, źródło: www.sadistic.pl.

W nowym konkursie zdobyć możecie jedno z dwóch bogatych wydań gry Dying Light – edycję kolekcjonerską na Xboksa One (zawierającą m.in. figurkę występującego w produkcji potwora volatile’a) lub edycję specjalną na PlayStation 4 (z oficjalną bluzą z logiem tytułu). Aby otrzymać jedną z nagród (ich wizualizację znajdziecie poniżej), musicie wykonać proste zadanie. Polega ono na wymyśleniu hasła reklamowego dla linii Oniontour, która pojawiła się w świecie gry, jako polski easter egg. Swoje propozycje wysyłajcie na adres [email protected] w temacie wiadomości wpisując „Dying Light konkurs VIP”. W mailu podajcie też dokładną ksywkę z serwisu gry-online.pl oraz preferowaną nagrodę. Macie czas do 16 kwietnia.

Szczegółowe zasady konkursu

  1. Aby wziąć udział w konkursie, należy by posiadać Abonament Premium z Opcją VIP, który będzie aktywny co najmniej do 16 kwietnia.
  2. 20 kwietnia jury wybierze dwie najciekawsze propozycje. Zwycięzca konkursu otrzyma grę w wersji na wybraną platformę, osoba, która zajmie drugie miejsce, dostanie natomiast pozostałą kopię.
  3. Nagrody zostaną wysłane na koszt organizatora na adres podany w profilu gry-online.pl do 5 dni roboczych od ogłoszenia wyników.
  4. Biorąc udział w konkursie, użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych firmie MUVE Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-255) przy ul. Krakowiaków 50, zarejestrowaną pod numerem KRS 0000440351, wyłącznie w celu wysyłki nagrody.
  5. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Dying Light - edycja kolekcjonerska na konsole Xbox One

Dying Light - edycja specjalna na konsole PlayStation 4

Dying Light jest kolejną produkcją Techlandu, w której motywem przewodnim jest walka z zombie. Tym razem gracze trafiają do Harram, w którym wybucha epidemia zamieniająca ludzi w żywe trupy. Pod względem rozgrywki gra łączy mechanizmy znane z poprzedniego projektu studia (Dead Island) oraz Mirror’s Edge. Główny bohater dysponuje bowiem zdolnościami parkourowymi, co oznacza, że potrafi wspinać się po budynkach i innych obiektach umieszczonych na terenie miasta. Okazuje się to szczególnie przydatne w sytuacjach, kiedy protagonista staje przed przeważającymi siłami smakoszy mózgów – wówczas warto bowiem rozważyć ucieczkę.