Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 sierpnia 2020, 13:27

Konkurs BLIK wciąż trwa - zgarnij kasę na nowe gry!

W ramach akcji Find Your Next Game zapraszamy do udziału w serii konkursów organizowanych przez BLIK, w których możecie wygrać zastrzyk gotówki na zakup nadchodzących hitów.

Konkurs BLIK wciąż trwa - zgarnij kasę na nowe gry! - ilustracja #1

Jak wziąć udział?

Akcja Find Your Next Game trwa w najlepsze, a na naszym kanale TVGRYplus możecie znaleźć zapisy streamów, na których rozmawiamy o nadchodzących grach: od Cyberpunka 2077, przez Assassin’s Creed: Valhalla, aż po Shadow Warrior 3 i wiele innych. Jak kreatywnie spędzić czas pomiędzy streamami? Wraz z oficjalnym partnerem naszej inicjatywy, systemem płatności BLIK, zapraszamy do udziału w serii konkursów. Aby mieć szansę na wygraną, należy odpowiedzieć na jedno proste pytanie:

#DobreNawyki w sieci – o czym należy pamiętać podczas przemierzania Internetu?

W każdym z konkursów mamy do rozdania Nagrodę Główną w wysokości 500 złotych oraz sześć Nagród Dodatkowych w wysokości 50 złotych. Dwa konkursy już zakończyliśmy, trzeci właśnie trwa (na zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia), jednak okazji do zgarnięcia dodatkowych funduszy na premiery tej jesieni będzie jeszcze kilka. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Kto został nagrodzony?

Nagrodzeni w konkursie BLIK – VALHALLA

Laureatem Nagrody Głównej został xMATEN, natomiast Nagrody Dodatkowe otrzymują bart.sylwester, NakaNaide, Ktosiek15, agniecha963, Flo00 oraz bold91.

Nagrodzeni w konkursie BLIK – SHADOW

Laureatem Nagrody Głównej został Inferno9, natomiast Nagrody Dodatkowe otrzymują Krulix, Velianov, Rickerto, Game_Over, Notred oraz LORDEKPL.

Co dalej?

Wszystkim dotychczasowym laureatom gratulujemy. Nasz Konkursowy Zawiadamiacz już się do Was odezwał w sprawie przekazania nagród, więc jeśli jeszcze nie mieliście okazji, koniecznie sprawdźcie swoje skrzynki e-mailowe. Nagrody przekażemy tuż po otrzymaniu potwierdzeń od wszystkich laureatów w danym konkursie.

Kilka razy pojawiło się pytanie, czy po otrzymaniu nagrody w jednym konkursie można przystąpić do udziału w kolejnych. Zdecydowanie tak, choć oczywiście nie z tym samym zgłoszeniem! Jeśli więc macie więcej dobrych pomysłów na #DobreNawyki w sieci, wraz z BLIK-iem zapraszamy do oglądania kolejnych streamów Find Your Next Game i do udziału w kolejnych konkursach. Wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie konkursów.

Konkurs BLIK wciąż trwa - zgarnij kasę na nowe gry! - ilustracja #2

Konkurs BLIK wciąż trwa - zgarnij kasę na nowe gry! - ilustracja #3

BLIK-iem możesz płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie musisz znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!