Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lipca 2020, 12:00

Kolejny stream FYNG już w niedzielę – w planie Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion

Już w najbliższą niedzielę redakcje GRYOnline.pl i TVGRY zorganizują własny wieczór wyborczy, w którym zmierzy się dwóch kandydatów do tytułu najlepszej gry akcji bieżącego roku – Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion. Jak wyglądają one w ruchu? Co obiecują? Tego wszystkiego dowiecie się na kolejnym streamie w ramach akcji Find Your Next Game.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny stream w ramach naszej akcji Find Your Next Game, która dedykowana jest najciekawszym produkcjom, jakie ukażą się na rynku elektronicznej rozrywki w niedalekiej przyszłości. Tym razem nie skupimy się na jednej grze, a, a wszystkie zaprezentowane tytuły będą miały wspólny mianownik – wydawcę, którym jest firma Ubisoft.

Choć wszystkie streamy zostały pierwotnie zaplanowane na sobotnie popołudnia, tym razem zrobimy od tej reguły wyjątek i spotkamy się w niedzielny wieczór. Okazja jest ku temu doskonała, bo właśnie tego dnia – 12 lipca – swoje karty odkryje wspomniany francuski koncern. Wystartujemy o godz. 20:45 na kanale TVGRYplus i wspólnie obejrzymy konferencję Ubisoft Forward, podczas której firma zamierza zaprezentować swoje plany dotyczące zarówno końca tego roku kalendarzowego, jak i początku przyszłego. Pokaz gier skomentujemy na żywo ze studia, a później przejdziemy do mięsa, którym jest…

Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion. Mieliśmy już okazję porządnie ograć obie te produkcje i zarejestrowaliśmy materiały video, które zaprezentujemy podczas wydarzenia. Mało tego, szczegółowo opowiemy Wam o obu tych grach i odpowiemy na Wasze pytania, które zapewne pojawią się na naszym czacie w trakcie streama. Na deser będziemy mieć jeszcze jeden tytuł Ubisoftu, który na razie niech pozostanie niespodzianką. Całość potrwa kilka godzin, więc już teraz zarezerwujcie sobie czas w niedzielny wieczór. Z wyborami konkurować nie zamierzamy, ale będzie to z pewnością miła alternatywa dla ludzi, którzy mają serdecznie dość polityki.

Stream tradycyjnie przygotujemy wspólnie z redakcją kanału TVGRY, a nagrania dokonamy w profesjonalnym studiu Fantasyexpo, które od początku partycypuje w wydarzeniu Find Your Next Game. Oficjalnym partnerem naszej akcji jest również BLIK, czyli ogólnokrajowy, powszechny standard płatności, dostępny w aplikacjach mobilnych banków. Pamiętajcie, widzimy się już w niedzielę o godz. 20:45. Tematów jest sporo, więc wydaje nam się, że stream potrwa minimum do północy.

Kolejny stream Find Your Next Game już w niedzielę – pod lupę weźmiemy gry Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion - ilustracja #1
 
Kolejny stream Find Your Next Game już w niedzielę – pod lupę weźmiemy gry Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion - ilustracja #2

BLIKIEM możesz płacić w internecie oraz tradycyjnych sklepach, wpłacać i wypłacać pieniądze z bankomatów oraz rozliczać się bezgotówkowo z innymi użytkownikami dzięki przelewowi na telefon BLIK – nie musisz znać numeru rachunku bankowego odbiorcy a pieniądze docierają do niego natychmiast. Dowiedz się więcej!