Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2015, 11:34

autor: Góral

Kolejne zawody ESL One w Counter-Strike: Global Offensive odbędą się 22 – 23 sierpnia w Kolonii

22 – 23 sierpnia w niemieckiej Kolonii odbędą się kolejne zawody ESL One w Counter-Strike: Global Offensive z pulą nagród wynoszącą 250 tys. dolarów. Turniej zostanie rozegrany w Lanxess Arena zdolnej pomieścić 15 tys. kibiców.

Na oficjalnej stronie ESL ujawniono pierwsze szczegóły dotyczące kolejnej edycji zawodów ESL One w Counter-Strike: Global Offensive. Turniej odbędzie się w dniach 22 – 23 sierpnia w niemieckiej Kolonii. Zmagania rozgrywać mają się w Lanxess Arena zdolnej pomieścić 15 tys. kibiców. W walce o pieniądze (pula nagród została ustalona na 250 tys. dolarów ufundowanych przez Electronic Sports League) uczestniczyć ma szesnaście drużyn z całego świata. Jutro rozpocznie się sprzedaż biletów, jednak obecnie to wszystko, co wiemy. Pozostałe szczegóły dotyczące kwalifikacji i struktury turnieju zostaną przekazane w późniejszym czasie.

„W ubiegłym roku mieliśmy zaszczyt stworzyć dwa turnieje z serii ESL One w Counter-Strike: Global Offensive, z pulą nagród wynoszącą 250 tys. dolarów. W 2015 planujemy zwiększyć ich intensywność. ESL One w Kolonii będzie wielkim wydarzeniem związanym z Counter-Strike: Global Offensive. Turniej odbędzie się w największym krytym obiekcie w Niemczech i jesteśmy pewni, że zawody będą hitem dla wszystkich fanów z całego świata” – stwierdził Ulrich Schulze, dyrektor zarządzający ds. profesjonalnego gamingu w ESL.

Kolejne zawody ESL One w Counter-Strike: Global Offensive odbędą się 22 – 23 sierpnia w Kolonii - ilustracja #1

Przypominam, że wcześniej, 12 – 15 marca, rozegrany zostanie ESL One w Katowicach, w którym wystąpią zwycięzcy tytuły z zeszłego roku, czyli nasi rodacy z Virtus.pro. Oprócz nich o sławę i pieniądze walczyć mają ekipy 3DMAX, CLG, Cloud9, EnVyUs, FlipSid3, Fnatic, HellRaisers, KaBuM, LGB, Na'Vi, NiP, PENTA, Titan, TSM oraz Vox Eminor.