Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 stycznia 2022, 17:15

Relicta od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie gra Relicta. Będzie można ją odebrać do 27 stycznia.

[Aktualizacja] Relictę można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostanie Daemon X Machina.

Przez minione siedem dni użytkownicy Epic Games Store mogli ponownie zdobyć swój bezpłatny egzemplarz gry Galactic Civilizations III. Jeśli do tej pory go nie odebraliście, możecie to zrobić jeszcze do godziny 17:00 czasu polskiego. Natomiast później, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, udostępniona za darmo zostanie Relicta.

Relicta to opracowana przez studio Mighty Polygon pierwszoosobowa gra logiczna, której akcja toczy się w 2120 roku na Księżycu. Znajdująca się na nim baza Chandra pozostaje opuszczona po wyniszczającej wojnie. Trafia na nią pani naukowiec znana jako Patel, której zadaniem jest odkrycie sekretów tajemniczej anomalii zwanej Relictą. Szybko okazuje się, że jej życie jest w niebezpieczeństwie. Zabawa polega na przemierzaniu kolejnych lokacji i rozwiązywaniu zagadek logicznych o różnym poziomie trudności, w dużej mierze wykorzystujących zasady fizyki, głównie grawitacji i magnetyzmu. Warto zaznaczyć, że produkcja na PC ma polską wersję językową (obejmującą napisy).

Relicta na platformie Epic Games Store

Relictę będzie można odebrać za darmo na platformie Epic Games Store do 27 stycznia. Gdy tylko oficjalnie dowiemy się, jaka pozycja zostanie udostępniona jako następna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store