Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 maja 2020, 12:28

autor: aadamus

Klasyczne Gry Wojenne od Retroism taniej na GOG.com

Z okazji wejścia do sprzedaży 7 klasycznych gier wojennych wydanych przez Retroism, do 1 czerwca na GOG.com trwa specjalna promocja. W niższej cenie nabyć można między innymi Command HQ, Gunship! oraz F-19 Stealth Fighter.

Klasyczne Gry Wojenne od Retroism taniej na GOG.com - ilustracja #1
Command HQ

W sklepie GOG.com do sprzedaży weszło 7 klasycznych gier wojennych wydanych przez Retroism. Z tej okazji wszystkie te tytuły zostały objęte 50% obniżką cen. Dodatkowo przy zakupie więcej niż 3 produkcji naliczone zostanie bonusowe 7% rabatu. Akcja jest ograniczona czasowo i potrawa do 1 czerwca.

Klasyczne Gry Wojenne na GOG.com – oferty

  1. 1942: The Pacific Air War (angielski) – 12,49 zł
  2. Across the Rhine (angielski) – 12,49 zł
  3. Command HQ (angielski) – 12,49 zł
  4. F-19 Stealth Fighter (angielski) – 12,49 zł
  5. Fleet Defender: The F-14 Tomcat Simulation (angielski) – 12,49 zł
  6. Gunship! (angielski) – 12,49 zł
  7. Shadow Ops: Red Mercury (angielski) – 12,49 zł

Warto wspomnieć, że w sklepie GOG.com trwa także tygodniowa wyprzedaż. Wśród produkcji objętych tą promocją znajdziecie między innymi serię Gothic.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.