Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 marca 2020, 13:00

autor: AlexB

Kino Świat udostępnia za darmo kolejne filmy na YouTube

Kanał Kino Świat VOD w serwisie YouTube regularnie uzupełniany jest o nowe seriale oraz pełnometrażowe filmy. Ostatnio pojawiły się na nim takie produkcje, jak Legenda o świętym pijaku czy Tylko spokojnie.

W SKRÓCIE
  1. Polski dystrybutor Kino Świat publikuje na swoim kanale na YouTube filmy pełnometrażowe i odcinki seriali.
  2. Można je obejrzeć całkowicie za darmo.

Jedną z najchętniej wybieranych rozrywek przez osoby, które utknęły w swoich domach w wyniku ostatnich wydarzeń na świecie, jest oglądanie filmów bądź seriali. Wzmożone zainteresowanie serwisami VoD zwróciło uwagę nawet Unii Europejskiej, co w konsekwencji doprowadziło do obniżenia jakości wideo przez Netfliksa. Jednak z różnych powodów nie wszyscy posiadają konta na platformach streamingowych. Takie osoby mogą zainteresować się na przykład kanałem Kino Świat VOD w serwisie YouTube. Popularny polski dystrybutor od przeszło czterech lat publikuje na nim całe filmy oraz pełne odcinki seriali. Można je obejrzeć za darmo.

  1. Kino Świat VOD w serwisie YouTube
Kino Świat udostępnia za darmo kolejne filmy na YouTube - ilustracja #1
Na kanale Kino Świat VOD uzbierała się całkiem pokaźna biblioteka filmów i seriali.

Co takiego można znaleźć na kanale Kino Świat VOD? Jeśli chodzi o filmy, to wczoraj na przykład trafił na niego komediodramat Tylko spokojnie z Winoną Ryder, Seanem Astinem i Chevym Chase'em w rolach głównych. Z kolei od kilku dni można obejrzeć takie produkcje, jak nagrodzona Złotym Lwem na festiwalu w Wenecji Legenda o świętym pijaku z Rutgerem Hauerem w roli głównej, czy komedia Dwoje nie do pary. Na kanale znajduje się także sporo mniej lub bardziej ambitnych horrorów, zatem miłośnicy tego gatunku mają co robić.

Kino Świat udostępnia za darmo kolejne filmy na YouTube - ilustracja #2
Legenda o świętym pijaku jest jednym ze starszych filmów dostępnych na kanale Kino Świat VOD.

Z kolei jeśli chodzi o seriale, to na kanale Kino Świat VOD niedawno pojawiły się wszystkie odcinki całkiem ciepło przyjętej norweskiej produkcji Bitwa o ciężką wodę, opowiadającej o grupie komandosów, którzy podczas II wojny światowej otrzymują zadanie wysadzenia fabryki mającej pełnić jedną z kluczowych ról podczas produkcji bomby jądrowej przez Niemców. Znajdziemy również na nim między innymi komplet epizodów Nocnego recepcjonisty z Hugh Lauriem, Olivią Colman oraz Tomem Hiddlestonem w rolach głównych. Ten wyprodukowany przez stację AMC thriller na podstawie powieści Johna le Carré w 2017 roku zgarnął aż trzy Złote Globy.

Wszystkie zagraniczne filmy upublikowane na kanale Kino Świat VOD w serwisie YouTube są dostępne z polskim lektorem. Niestety, nie ma możliwości wybrania wersji z napisami.

Warto zaznaczyć, że Kino Świat VOD nie jest jedynym kanałem na YouTube, który oferuje pełnometrażowe firmy za darmo. W tym miejscu na przykład obejrzycie wybrane kultowe polskie filmy wyprodukowane przez Studio Filmowe TOR. Z kolei tutaj znajdziecie kilka interesujących westernów, w tym kultową serię o przygodach Winnetou.

  1. Oficjalna strona dystrybutora Kino Świat