Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 czerwca 2015, 19:50

autor: Renox

King’s Quest – pierwszy epizod gry ukaże się pod koniec lipca

Poznaliśmy w końcu oficjalną datę premiery pierwszego epizodu nowego King’s Quest – dziewiątej odsłony kultowego już cyklu gier przygodowych. Odcinek pod tytułem A Knight to Remember zadebiutuje na pecetach i konsolach PlayStation 3 oraz PlayStation 4 28 lipca. Osoby wyposażone w Xbox 360 oraz Xbox One będą musiały poczekać dzień dłużej.

Tegoroczny King’s Quest to już dziewiąta odsłona serii kultowych przygodówek, której fani gatunku wyczekują z narastającą niecierpliwością. W końcu dowiedzieliśmy się, kiedy możemy spodziewać się premiery pierwszego epizodu wspomnianej produkcji. Odcinek pod tytułem A Knight to Remember trafi na rynek dystrybucji cyfrowej w wersji PC oraz na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4 28 lipca. Gracze preferujący sprzęt Microsoftu, a zatem konsole Xbox 360 oraz Xbox One, będą musieli poczekać nieco dłużej, bo do 29 lipca. Cena kształtować się będzie na poziomie 9,99 dolarów/7,99 funtów.

Najnowszy King’s Quest będzie można również nabyć w formie paczki zawierającej wszystkie pięć epizodów oraz grywalny epilog. Complete Collection kosztuje 39,99 dolarów/31,99 funtów i już teraz przedpremierowo mogą wyposażyć się w nią osoby odwiedzające platformę Steam oraz PlayStation Network. Pre-order na konsole giganta z Redmond uruchomiony zostanie zaś 7 lipca.

King’s Quest: A Knight to Remember zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji pod koniec lipca na PC, PS3, PS4, X360 oraz XONE. - King’s Quest – pierwszy epizod kultowej przygodówki ukaże się pod koniec lipca - wiadomość - 2015-06-30
King’s Quest: A Knight to Remember zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji pod koniec lipca na PC, PS3, PS4, X360 oraz XONE.

Najnowszy King’s Quest ponownie pozwoli nam wcielić się w króla Grahama. W pierwszym, opisywanym wyżej epizodzie, nasz bohater, jako młody poszukiwacz przygód, weźmie udział w turnieju rycerskim, aby dowieść swojej odwagi i męstwa, którym mogą poszczycić się prawdziwi rycerze. Ciekawostką jest niewątpliwie fakt, że twórcy zdecydowali się położyć spory nacisk na dokonywanie wyborów oraz że podczas zabawy usłyszymy głosy wielu znanych aktorów, na przykład kojarzonego z Powrotu do Przyszłości Christophera Lloyda.