Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2019, 20:47

autor: Bartosz "Frozen" Krawcewicz

Kingdom Hearts III otrzyma zakończenie dzień po premierze

Square Enix ogłosiło, że Kingdom Hearts III otrzyma epilog w aktualizacji, która ukaże się dopiero dzień po premierze. Wydawca zapowiedział również pojawienie się w grze „sekretnego wideo”, odblokowywanego po spełnieniu przez graczy niesprecyzowanego kryterium.

Akcja ma na celu zapobiec szybkiemu pojawieniu się w internecie spoilerów zdradzających zakończenie gry. - Kingdom Hearts III otrzyma zakończenie dzień po premierze - wiadomość - 2019-01-11
Akcja ma na celu zapobiec szybkiemu pojawieniu się w internecie spoilerów zdradzających zakończenie gry.

Kingdom Hearts III nie będzie miało zakończenia – przynajmniej w dniu premiery. Usunięcie go ma zabezpieczyć tytuł przed spoilerami, które mogłyby się pojawić, gdyby gra z jakiegoś powodu wyciekła... co się oczywiście stało na sześć tygodni przed premierą (skąd wiedzieli?). Osoby, które z jakiegoś powodu nie podłączyły swojej konsoli do internetu (albo podłączyły, ale posiadają wolne łącze – wciąż nie wiadomo, ile będzie ważyć łatka dodająca epilog) – będą miały problem. Zakończenie, które zobaczą będzie niepełne, albo nawet nie będzie go wcale (możlwie, że gra zakończy się cliffhangerem).

Podany przez oficjalne konto serii na Twitterze plan udostępniania nowej zawartości do Kingdom Hearts III prezentuje się następująco:

Wtorek, 29 stycznia 2019 roku

  • Aktualizacja 1.01 (zawierająca kilka poprawek)
  • Dodanie opcji „Memory Archive” do ekranu tytułowego (kryje się pod nią streszczenie wydarzeń z poprzednich części Kingdom Hearts w postaci kilku klipów wideo)

Środa, 30 stycznia 2019 roku

  1. Dodanie epilogu (dostępnego wyłącznie dla graczy, którzy ukończyli Kingdom Hearts III)

Czwartek, 31 stycznia 2019 roku

  1. Dodanie sekretnego wideo (dostępnego wyłącznie dla graczy, którzy ukończyli Kingdom Hearts III oraz spełnili dodatkowe kryterium – różne w zależności od poziomu trudności wybranego w grze)

Gra ukaże się 29 stycznia 2019 roku na PlayStation 4 i Xbox One.

  1. Oficjalna strona gry