Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 marca 2018, 17:58

Kingdom Come: Deliverance z obsługą NVIDIA Ansel i ShadowPlay

Najnowszy patch do gry Kingdom Come: Deliverance dodaje możliwość robienia profesjonalnych screenshotów oraz filmików z rozgrywki przy pomocy narzędzi NVIDIA Ansel i ShadowPlay.

Wydane w ubiegłym miesiącu Kingdom Come: Deliverance podzieliło graczy i recenzentów na dwa obozy, ale co do jednego zgadzali się raczej wszyscy: dzieło studia Warhorse potrzebowało patchów jak powietrza. Na szczęście deweloperzy nie próżnują i regularnie wypuszczają kolejne łatki. Dziś zadebiutowała kolejna, oznaczona numerem 1.3.4, która ma być przystawką do zapowiedzianego na przyszły tydzień dużego patcha 1.4, mającego znacznie poprawiać wydajność PC-towej wersji gry.

  1. Recenzja gry Kingdom Come: Deliverance – między Gothikiem a Wiedźminem
Nowy patch ułatwi uwiecznianie sielskich krajobrazów środkowej Europy XV wieku. - Kingdom Come: Deliverance z obsługą NVIDIA Ansel i ShadowPlay - wiadomość - 2018-03-25
Nowy patch ułatwi uwiecznianie sielskich krajobrazów środkowej Europy XV wieku.

Łatka 1.3.4 nie poprawia zbyt wiele – tak naprawdę eliminuje wyłącznie błędy związane z losowymi spotkaniami w trakcie szybkiej podróży. Dodaje natomiast obsługę oprogramowania, które ułatwi graczom dzielenie się najpiękniejszymi sceneriami i najbardziej efektownymi momentami z rozgrywki. Mowa tu o NVIDIA Ansel oraz NVIDIA ShadowPlay. Pierwsze narzędzie pozwala na robienie profesjonalnych screenshotów, ze swobodną kamerą, filtrami oraz możliwością wykonywania zdjęć o 360-stopniowym zakresie widzenia, drugie natomiast umożliwia nagrywanie powtórek z gry w intuicyjny sposób, nawet w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. W Kingdom Come: Deliverance ładnych widoczków nie brakuje, więc niektórzy gracze z pewnością przywitają ten patch z otwartymi ramionami.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Kingdom Come: Deliverance
  2. Gra Kingdom Come: Deliverance w serwisie Steam