Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2020, 14:57

autor: Aquma

Kiedy nieśmiertelność nie pomaga - gracz nęka cheatera w GTA Online

Pewien gracz GTA Online postanowił zemścić się na cheaterze korzystającym z trybu nieśmiertelności poprzez ciągłe potrącanie go swoim pojazdem.

Kiedy nieśmiertelność nie pomaga - gracz nęka cheatera w GTA Online - ilustracja #1
Zemsta jest słodka.

Jeden z graczy GTA Online postanowił odgryźć się cheaterowi, który próbował popsuć mu zabawę. Oszust korzystał z tzw. trybu Boga, ale okazuje się, że w niektórych przypadkach nawet nieśmiertelność nie uchroni Cię przed odrobiną słodkiej zemsty. Sytuacja została przedstawiona w wątku na forum Reddit.

How to piss off a godmode player from r/gtaonline

Zachowanie autora wątku spotkało się z dużą przychylnością innych graczy, którzy zaczęli wspominać inne sposoby utrudniania życia oszustom.

Więc kiedy po raz pierwszy pojawiło się GTA Online i byli tam gracze korzystający z trybu boskiego z miliardami dolarów, zrobiłem coś podobnego. Kiedyś było tak, że jeśli zaparkowałeś pojazd nad przewróconym graczem, ich zdrowie powoli spadało. To był cheater z absurdalną nagrodą za głowę, którą sobie przyznał. Nękał wszystkich. Wyjechałem czołgiem, którym on się nie przejmował, bo sądził, że jest niezwyciężony. Uderzyłem go w głowę lufą, potem zaparkowałem na nim i obserwowałem, jak jego życie znika – wspomina Soulless Rager.

Nie jest to bynajmniej jedyna historia tego typu. Moto4life611 wspomina w swoim poście, jak przygniótł oszusta czołgiem, a następnie zwołał pobliskich graczy, by pomogli utrudniać mu życie. Warto przypomnieć sobie akcję upamiętnioną kilka lat temu filmem na platformie YouTube – cierpliwemu i sprytnemu graczowi udało się wówczas ustrzelić z karabinu snajperskiego niewidzialnego cheatera.

  1. Recenzja gry Grand Theft Auto Online - multiplayer z potencjałem
  2. GTA Online – poradnik
  3. GTA Online – strona oficjalna