Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 kwietnia 2021, 12:38

Gwiazda Stranger Things o dacie premiery 4. sezonu

Finn Wolfhard – aktor wcielający się w Mike’a w serialu Stranger Things – stwierdził w niedawnym wywiadzie internetowym, kiedy należy spodziewać się premiery czwartego sezonu tej produkcji.

W SKRÓCIE:

  1. według Finna Wolfharda – aktora znanego ze Stranger Things – na czwarty sezon tej produkcji zaczekamy do 2022 roku;
  2. dotychczasowe doniesienia sugerowały premierę w pierwszej połowie 2021 r.

Czekacie na czwarty sezon serialu Stranger Things? Jeśli tak, to mamy dla Was nie najlepsze wieści. Według Finna Wolfharda – aktora, który we wspomnianej produkcji wcielił się w jednego z głównych bohaterów, Mike’a – kolejna seria tej produkcji zadebiutuje na platformie streamingowej Netflix dopiero w 2022 roku.

Sezon czwarty powinien ukazać się jakoś w przyszłym roku, miejmy nadzieję – stwierdził aktor.

Wcześniejsze doniesienia (ich źródłem był David Harbour, czyli serialowy Jim Hopper) sugerowały pierwszą połowę bieżącego roku, ale biorąc pod uwagę obecne czasy – pandemię i związane z nią utrudnienia, z którymi zmagają się m.in. filmowcy – przesunięcie premiery wydaje się dość prawdopodobnym scenariuszem.

Warto przypomnieć, że trzeci sezon Stranger Things zakończył się dramatycznym zwrotem akcji, który postawił pod sporym znakiem zapytania los jednej z ulubionych postaci fanów. Fabuła czwartej serii jest objęta tajemnicą, ale najprawdopodobniej zabierze nas ona poza miasteczko Hawkins, które dotychczas było głównym miejscem akcji serialu.

  1. Netflix – strona oficjalna