Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 lipca 2021, 14:44

autor: hexx0

Twórca He-Mana od Netflixa zapowiada dwa wyjątkowo brutalne starcia

Kevin Smith, showrunner serialu animowanego Władcy Wszechświata: Objawienie, zdradził, że w jego drugiej połowie czekają nas dwa brutalne starcia pomiędzy He-Manem a Szkieletorem. Wciąż nie wiemy, kiedy nowe odcinki pojawią się na Netfliksie.

Kevin Smith, showrunner serialu animowanego Władcy Wszechświata: Objawienie, będącego swoistą kontynuacją animacji o He-Manie z lat 80. XX wieku, podsyca nastroje fanów, którzy obejrzeli pierwszą część serii i wyczekują kolejnej. Twórca pochwalił się na Twitterze, że nowe odcinki przyniosą dwa wyjątkowo brutalne starcia pomiędzy He-Manem a będącym u szczytu potęgi Szkieletorem (czyli w zasadzie Skele-Godem).

Informacja ta z pewnością ucieszy zarówno tych, którym spodobały się odcinki opublikowane 23 lipca na Netfliksie, jak i osoby niezadowolone z ich kontrowersyjnej fabuły. Wygląda bowiem na to, że wszystko, co do tej pory zobaczyliśmy, stanowiło zaledwie wstęp do przyszłych wydarzeń. Pytanie brzmi, kiedy możemy spodziewać się nowych odcinków?

Twórca He-Mana od Netflixa zapowiada dwa wyjątkowo brutalne starcia - ilustracja #1
Gotowi na więcej?

Wydaje się, że raczej prędzej niż później. Kevin Smith dodał bowiem w swoim wpisie, że nagrano już występ orkiestry, który usłyszymy w dziesiątym (ostatnim) odcinku serialu, a także, iż zakończono miksowanie dźwięku do epizodu ósmego. Tym samym twórca dał do zrozumienia, że produkcja części drugiej powoli dobiega końca. Można zatem założyć, że finał serialu Władcy Wszechświata: Objawienie zobaczymy w ciągu najbliższych kilku tygodni.

A co potem? Trudno powiedzieć. W planach był co prawda tylko jeden sezon produkcji – mający ostatecznie domknąć historię He-Mana – ale niewykluczone, że jej sukces skłoni Netfliksa to zamówienia kolejnych epizodów. Czy tak będzie, przekonamy się z pewnością po wyemitowaniu wszystkich odcinków pierwszej serii.