Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lipca 2019, 09:55

Keanu Reeves na zdjęciach Bill & Ted Face the Music

Keanu Reeves bez brody i Alex Winter na nowych zdjęciach z planu Bill & Ted Face the Music. Więcej potwierdzeń produkcji chyba już nie trzeba. W sierpniu przyszłego roku Wyld Stallyns zawitają do kin.

Minęło 30 lat. Trzydzieści. Lat. / Źródło: kadr z filmu Bill & Ted - Keanu Reeves na zdjęciach Bill & Ted Face the Music - wiadomość - 2019-07-03
Minęło 30 lat. Trzydzieści. Lat. / Źródło: kadr z filmu Bill & Ted

Na Twitterze pojawiły się właśnie pierwsze zdjęcia z planu filmowego najnowszej produkcji kinowej z Keanu Reevesem (Tedem) i Alexem Winterem (Billem) – Bill & Ted Face the Music. I jeśli tęskniliście (lub tęskniłyście) za młodą, gładką twarzą Keanu rodem z Matrixa... No cóż, na pewno jest to jakiś krok do przodu.

Scenariusz trzeciej części przygód czekał na produkcję 8 lat – od 2011 roku. W marcu dwaj panowie zapowiedzieli ją wreszcie na filmiku, który możecie sobie przypomnieć powyżej. Na premierę filmu trzeba będzie poczekać do 21 sierpnia 2020.

W najnowszej części, według zapowiedzi producentów, Bill i Ted będą musieli uratować ludzkość tworząc najlepszą piosenkę wszech czasów. W poszukiwaniu inspiracji (razem ze swoimi córkami) wrócą do podróży w czasie, spotkają kolejne postacie historyczne i legendy muzyki.