Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 24 stycznia 2019, 13:15

Kate Winslet w nowym detektywistycznym serialu HBO

Kate Winslet zagra w nowym miniserialu produkcji HBO pod tytułem Mare of Easttown. Słynna aktorka wcieli się w panią detektyw z niewielkiego miasteczka w Pensylwanii. Data premiery produkcji nie jest na razie znana.

Stacja HBO przymierza się do stworzenia kolejnego miniserialu. Będzie to Mare of Easttown, mroczny dramat napisany przez Brada Ingelsby’ego, autora scenariuszy między innymi do Nocnego Pościgu i thrillera Zrodzony w ogniu z Christianem Balem w roli głównej. Jak podaje serwis Deadline, gwiazdą nadchodzącej produkcji będzie znana brytyjska aktorka Kate Winslet, którą możecie kojarzyć między innymi z Titanica, Drogi do szczęścia, Lektora, Steve'a Jobsa czy Zakochanego bez pamięci.

Winslet wcieli się w panią detektyw z niewielkiego miasteczka w stanie Pensylwania. Będzie ona musiała rozwiązać sprawę tajemniczego lokalnego morderstwa. Na domiar złego, jej życie prywatne chwieje się w posadach. Nie wiadomo na razie, w ilu odcinkach zamknie się cała historia. Podano jedynie, że wszystkie wyreżyseruje Gavin O’Connor, odpowiedzialny między innymi za Wojownika oraz Cud w Lake Placid.

Przypominamy, że Winslet już wcześniej współpracowała ze stacją HBO. W 2011 roku światło dzienne ujrzał pięcioodcinkowy miniserial Mildred Pierce na podstawie powieści Jamesa M. Caina, w którym aktorka wcieliła się w tytułową bohaterkę. Okazał się on ogromnym sukcesem oraz zdobył pięć nagród Emmy i Złoty Glob, właśnie dla Brytyjki za najlepszą rolę pierwszoplanową. Czy podobny sukces czeka Mare of Easttown? Przekonamy się o tym w bliżej nieokreślonej przyszłości, gdyż tytuł wciąż jest na bardzo wczesnym etapie produkcji i twórcy nie podali nawet jego przybliżonej daty premiery.

Jeśli chcecie już teraz obejrzeć jakąś nową produkcję HBO opowiadającą o zbrodniach i śledczych, to przypominamy, że na antenie tej stacji wyświetlany jest obecnie trzeci sezon popularnego serialu Detektyw. Opowiada on historię Wayne'a Haysa (w tej roli Mahershala Ali), którego prześladuje nierozwiązana sprawa sprzed lat.

Kate Winslet w nowym detektywistycznym serialu HBO - ilustracja #1

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

filmy i serialeseriale HBO Mare of Easttown