Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 czerwca 2020, 17:15

Katalog darmowych gier na GOG.com znów się rozrósł

GOG.com po raz kolejny rozbudowuje ofertę darmowych gier. Pula bezpłatnych tytułów powiększyła się o trzy produkcje: Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure, War Wind i Ascendant.

Katalog darmowych gier na GOG.com znów się rozrósł - ilustracja #1
Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure jest jednym z tytułów udostępnionych za darmo.

GOG.com stopniowo zwiększa kolekcję darmowych gier. Po dwóch klasycznych produkcjach z lat 80. przyszła kolej na nowe tytuły. Dziś ogłoszono, że do bazy dodane zostały trzy pozycje:

  • przygodówkę typu point-and-click Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure, przedstawiającą wydarzenia mające miejsce rok po historii ukazanej w Thimbleweed Park;
  • strategię czasu rzeczywistego osadzoną w świece fantasy War Wind;
  • beat 'em up Ascendant, w którym wcielimy się w półboga walczącego ze swoimi przeciwnikami.

Aby odebrać któryś z tytułów, należy wejść w odpowiedni link zamieszczony poniżej, zalogować się i kliknąć „zdobądź za darmo”.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.