Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 czerwca 2020, 18:00

#ROG4Creators - wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe!

Przypominamy o konkursie Sculpt Your ROG Hero przygotowanym we współpracy z ASUS Republic of Gamers. Do wygrania - miedzy innymi - ROG Zephyrus S15 GX502GW i kursy modelowania!

#ROG4Creators - wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe! - ilustracja #1

Za nami już tydzień pierwszego konkursu w ramach akcji #ROG4Creators, czyli Sculpt Your ROG Hero Challenge. Dziękujemy uczestnikom, którzy wysłali swoje prace za zaangażowanie – nasza skrzynka pęka w szwach! Dostaliśmy od Was cybernetycznych samurajów, błyszczących czerwienią wojowników, komandosów w tematycznych kamuflażach i wiele, wiele innych postaci. Czekamy na więcej Waszych ciekawych, unikalnych projektów!

Jeśli pierwszy raz słyszysz o konkursie i ominął Cię poprzedni news, to usiądź wygodnie – poniżej przypomnienie, na czym polega zadanie.

Sculpt Your ROG Hero – o co chodzi

Sculpt Your ROG Hero Challenge to konkurs dla artystów zainteresowanych modelowaniem 3D oraz osób, które dopiero przymierzają się do nauki tej sztuki.

Zadanie jakie dla Was przygotowaliśmy to:

Wyteksturuj przygotowany model 3D w kreatywny i unikalny sposób, odzwierciedlający najlepiej Wasze wyobrażenie maskotki konkursu, korzystając z programu Substance Painter.

Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej o tytule „ROG4Creators - konkurs teksturowy” na adres [email protected] Zgłoszenie powinno być zapisane w formacie .jpg o wielkości nieprzekraczającej 25 MB, szerokości co najmniej 1000px w proporcji 2:3 (jak kartka A4) i powinno być podpisane Twoim nickiem z GRY-Online.

Martwisz się, że dopiero zaczynasz i nie znasz programu Substance Painter? Spokojnie! Partner kreatywny konkursu, Wojciech „m4gik” Magierski z M4G Seminars, przygotował w ramach akcji specjalne tutoriale, gdzie pokrótce tłumaczy zasady teksturowania w prosty i przyjemny sposób. Tutoriale znajdują się na stronie konkursowej, więc korzystajcie z nich śmiało.

Wszelkie szczegóły wraz z Regulaminem znajdziecie pod adresem: rog4creators.gry-online.pl. Na Wasze prace czekamy do 14 czerwca.

Nagrody

#ROG4Creators - wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia konkursowe! - ilustracja #2

Nagrody jakie na Was czekają warte są wysiłku!

  • Nagroda za pierwsze miejsce to laptop ASUS Zephyrus S15 GX502GW, kurs Sculpt Your Hero, oraz zestaw unikalnych gadżetów ROG.
  • Nagroda za drugie miejsce to kurs Sculpt Your Hero;
  • Nagroda za trzecie miejsce to zestaw trzech bonów na doładowanie konta Steam lub Epic Games po 250 PLN każdy.

#ROG4Creators – co jeszcze na Was czeka

Przypominamy, że w ramach #ROG4Creators czekają na Was jeszcze dwa konkursy: pisarski oraz graficzny.

- Paint It ROG Challenge (Start: 8 czerwca | Koniec: 5 lipca) – konkurs graficzny nie tylko dla fascynatów grafiki komputerowej, ale też tradycyjnych mediów artystycznych.

- Write It ROG Challenge (Start: 8 czerwca | Koniec: 5 lipca) – konkurs pisarski na dokończenie historii przygotowanej wcześniej przez naszych redaktorów.

Życzymy Wam wszystkim powodzenia!