Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 grudnia 2012, 13:45

autor: Hed

Kasyna w SimCity – nowy film o grze z polskimi napisami

W nowym filmie na temat SimCity studio Maxis pokazuje, że jedną z dróg do sukcesu w tej strategii o budowaniu miast będą kasyna. Przygotowaliśmy polskie napisy do tego materiału.

W SimCity będzie można postawić na hazard i kasyna.  - Kasyna w SimCity – nowy film o grze z polskimi napisami  - wiadomość - 2012-12-12
W SimCity będzie można postawić na hazard i kasyna.

W SimCity będziemy mogli zbudować miasto, w którym najważniejszą rolę odegrają kasyna. Twórcy ze studia Maxis opowiadają o tym w nowym materiale na temat gry, dostępnym u nas z polskimi napisami. Film wprowadza także w możliwości zarządzania kilkoma sąsiadującymi ze sobą metropoliami lub zaproszenia do wspólnej zabawy znajomych. Ta opcja pozwoli dzielić się zasobami, aby usprawnić działanie infrastruktury własnej mieściny.

Metropolię, której przychody pochodzą przede wszystkim z hazardu postanowił zbudować i pokazać Stone Librande, główny projektant SimCity. Deweloper zaznaczył, że to jedna z zaawansowanych strategii dostępnych w grze. Librande udowodnił także, że zarządzanie miastem to nie tylko liczenie przychodów z kasyn, ale też walka z przestępczością, dbanie o bezpieczeństwo energetyczne i wiele innych kwestii. Przekonajcie się sami w poniższym materiale.

Kasyna w SimCity – nowy film o grze z polskimi napisami  - ilustracja #3SimCity to nowa odsłona popularnej serii strategicznej, przy pomocy której Maxis chce przypomnieć swoje chyba najbardziej znane dzieło (zaraz po marce The Sims). W grze wcielimy się w zarządcę niewielkiego miasta i staniemy w obliczu wielu zagrożeń – także potężnych kataklizmów. Mieliśmy okazję zagrać we wczesną wersję produkcji, która okazała się naprawdę niezła. Polska premiera SimCity odbędzie się 7 marca na komputerach PC.

  1. SimCity - casino city strategy (PL)
  2. Graliśmy w SimCity, godną następczynię "czwórki"!