Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 września 2022, 13:07

autor: Zbigniew Woźnicki

Karty GeForce RTX w niskich cenach na x-kom.pl

Tydzień promocji na karty GeForce RTX w sklepie internetowym x-kom.pl. Starsze i nowsze modele można kupić z kilkunastoprocentowym rabatem.

Dzięki krachowi kryptowalut karty graficzne zaczęły tanieć. Jeśli ktoś planował wymianę podzespołów, to teraz jest na to dobry czas. W sklepie internetowym x-kom.pl rozpoczęła się wyprzedaż kart GeForce z serii RTX oraz GTX. Promocja trwa do 18 września 2022 roku.

Żeby uzyskać cenę promocyjną, należy użyć kodu „rtx-week”.

Jednym z najlepszych wyborów jest Palit GeForce RTX 3080 GamingPro. Karta graficzna posiada 12 GB pamięci VRAM GDDR6X. Cena podzespołu została zmniejszona z 4549 zł do 4199 zł, co daje aż 350 zł obniżki.

Tydzień RTX na x-kom.pl

Palit GeForce RTX 3080 GamingPro

Karty GeForce RTX w niskich cenach na x-kom.pl - ilustracja #1

Karty z serii RTX 3080 zapewniają bardzo wysoką wydajność i jednocześnie nie są tak drogie, jak seria 3090. Producent Palit jest bardzo popularny w Europie i Azji, a jedną z większych zalet jest aż trzyletnia gwarancja na sprzęt. 12 GB VRAM pomoże uruchomić najbardziej wymagające gry w wysokim klatkarzu, a specjalnie zaprojektowany radiator zapewni niskie temperatury w trakcie rozgrywki.

Oczywiście Palit GeForce RTX 3080 GamingPro obsługuje DLSS i ray tracing, które gwarantują świetne doświadczenia wizualne. Właściciele monitorów z funkcją NVIDIA G-SYNC mogą wykorzystać NVIDIA Reflex, żeby jeszcze bardziej zmniejszyć opóźnienie wyświetlanego obrazu, co dodatkowo pomaga w rozgrywce. Przy użyciu kodu „rtx-week” cena karty zostanie obniżona do 4199 zł.

Kup Palit GeForce RTX 3080 GamingPro za 4199 zł

Pozostałe karty graficzne w okazyjnej cenie

Żeby uzyskać cenę promocyjną, należy użyć kodu „rtx-week”.

Tydzień RTX na x-kom.pl

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.