Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2017, 08:40

autor: Ender

Kampania nowego God of War zapewni od 25 do 35 godzin zabawy

Ukończenie kampanii najnowszej odsłony serii God of War ma zająć graczom od 25 do 35 godzin gry. Taką informacją podzielili się deweloperzy na imprezie PlayStation Experience.

W trakcie imprezy PlayStation Experience deweloperzy najnowszego God of War podzielił się ciekawostkami związanymi z jego powstawaniem. Najciekawsza z nich dotyczy z pewnością długości kampanii tytułu. Według Cory'ego Barloga, dyrektora kreatywnego produkcji, ukończenie przygody Kratosa na mroźnej północy będzie wymagać od nas poświęcenia od 25 do 35 godzin gry.

Jeżeli informacja ta okaże się prawdziwa oznacza to, że God of War posiadać będzie najdłuższą kampanię fabularną spośród wszystkich tytułów z serii, które w zależności od poziomu trudności i umiejętności można było ukończyć w czasie niewiele dłuższym niż 8-10 godzin. Warto jednak pamiętać, że w porównaniu do poprzedników, produkcja stawia na bardziej „filmową” stylistykę, przypominającą serię Uncharted lub The Last of Us. Oznacza to większą liczbę przerywników fabularnych oraz momentów pozbawionych czystej akcji. Barlog dodał także, że istotnym elementem tytułu jest eksploracja. Gracze będą mogli więc wybierać różne ścieżki oraz odnajdować ukryte i opcjonalne lokacje. Według ostatnich plotek God of War ukaże się 22 marca przyszłego roku.

W nowym God of War zmierzymy się z bóstwami i potworami z nordyckiej mitologii - Kampania nowego God of War zapewni od 25 do 35 godzin zabawy - wiadomość - 2017-12-09
W nowym God of War zmierzymy się z bóstwami i potworami z nordyckiej mitologii
  1. God of War — kompendium wiedzy
  2. God of War na E3 2016 - jak Kratos upodobnił się do Lary Croft z gry Tomb Raider
  3. Oficjalna strona gry God of War