Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 21 grudnia 2020, 09:23

autor: Adrian Werner

Jutro rusza Steam Winter Sale 2020

Jutro wieczorem ruszy promocja Steam Winter Sale 2020, czyli tegoroczna edycja największej wyprzedaży w serwisie studia Valve. Równocześnie użytkownicy rozpoczną głosowanie na najlepsze gry w ramach Steam Awards.

Najpewniej jutro wystartuje zimowa wyprzedaż w serwisie Steam. Według przewidywań fanowskiej strony Whenisthenextsteamsale.com (która najczęściej trafia ze swoimi typami), promocja ruszy 22 grudnia o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Z prognozą tą zgadza się serwis SteamDB, który również typuje start wyprzedaży na jutro wieczorem. Według analiz tej strony, Steam Winter Sale 2020 ma potrwać do 5 stycznia przyszłego roku.

Jutro rusza Steam Winter Sale 2020 - ilustracja #1
Jutro na Steamie ruszy również głosowanie na najlepsze gry roku.

Termin ten jest praktycznie pewny, gdyż studio Valve ogłosiło już, że jutro rozpocznie się głosowanie na najlepsze gry roku w ramach Steam Awards 2020. Wczoraj pisaliśmy o produkcjach nominowanych do tych nagród. Świąteczne promocje najczęściej ruszają wraz z rozpoczęciem oddawania głosów w tym plebiscycie przez użytkowników serwisu.

Warto dodać, że tegoroczna jesienna wyprzedaż okazała się największą w historii serwisu, zarówno pod względem przychodów wydawców oraz deweloperów, jak i aktywności samych graczy. W jej trakcie ponad milion osób dokonało swojego pierwszego zakupu na Steamie, co oznacza wzrost o 33% w porównaniu z zeszłym rokiem. Spodziewamy się, że nadchodząca zimowa promocja będzie jeszcze większym sukcesem.

  1. Oficjalna strona platformy Steam

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.