Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 grudnia 2020, 19:17

WoT - darmowe czołgi premium dla beta-testerów i weteranów wciąż dostępne

Przypominamy, że na weteranów World of Tanks czekają darmowe czołgi i inne nagrody. Na prezenty mogą liczyć też nowi gracze, jednak im więcej lat spędziliście z tytułem, tym więcej zyskacie.

Jak już wiemy, twórcy World of Tanks postanowili nieco umilić swoim wiernym fanom rok 2020. Dalej czekają na Was 3 nowe czołgi.

Jak zaznaczono na oficjalnej stronie, wielkość nagrody związana jest z rokiem rejestracji, a nie konkretną datą. Niespodzianka najbardziej ucieszy weteranów, którzy założyli konto co najmniej 4 lata temu. Możecie odebrać trzy nowe czołgi, do których dołączono miejsca w garażu i w 100% wyszkolone załogi. Czekają na Was Super Hellcat, T-50-2 i Super Chaffee.

Beta-testerzy mogą liczyć na nieco więcej nagród. Otrzymacie naklejki weterana i, jeżeli wcześniej już ich nie odebraliście, odznakę, tło nazwy gracza, emblemat i specjalny medal za lata służby.

Jednak nawet jeżeli dopiero rozpoczęliście swoją przygodę z WoT, to twórcy przygotowali dla Was pewne bonusy. Oczywiście, o ile zarejestrowaliście się przed 26 listopada 2020 roku. Natomiast jeżeli dopiero chcecie zacząć grę, to możecie zrobić to tutaj.