Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 listopada 2020, 14:07

autor: Karol Laska

Justice League Snydera jeszcze nie wyszło, a reżyser ma już plany na drugą część

Zack Snyder opowiedział nieco więcej o Darkseidzie w kontekście potencjalnej kontynuacji Justice League, a także zdradził parę szczegółów o Marsjaninie Łowcy – postaci, która ma pojawić się w wersji reżyserskiej filmu.

Życie potrafi być przewrotne. Jeszcze tydzień temu fani byli przerażeni zniknięciem zwiastuna wersji reżyserskiej Ligi Sprawiedliwości z mediów społecznościowych, przepowiadając anulowanie projektu, a już po kilku dniach głos zabiera sam Zack Snyder, mówiąc o swoich planach związanych z potencjalną kontynuacją Justice League.

Reżyser puścił parę z ust w trakcie dzisiejszego odcinka podcastu League of Mayhem Stream prowadzonego na kanale youtube’owym The Nerd Queens. Spotkał się on na konferencji głosowej na Zoomie z fankami DC, by podzielić się z nimi paroma informacjami. Te mają związek chociażby ze stylem pracy, który wyznaje twórca (choć nie są to specjalnie interesujące fakty), ale przede wszystkim z postacią Darkseida. Snyder twierdzi, że ma niego pomysł wykraczający poza wersję reżyserską Justice League, a więc rozmawiamy tu o możliwej kontynuacji dzieła.

Twórca filmowej Ligi Sprawiedliwości podzielił się także prostym rysunkiem jednego z charakterystycznych komiksowych bohaterów, mającego pojawić się w roli epizodycznej w nadchodzącej produkcji – mowa o Marsjaninie Łowcy, zmiennokształtnym kosmicie. Snyder zaprezentował grafikę ze swojego telefonu i to jeszcze na Zoomie, a więc sami rozumiecie, że nie jest ona największych rozmiarów.

Justice League Snydera jeszcze nie wyszło, a reżyser ma już plany na drugą część - ilustracja #1
Mikroskopijną podobiznę Marsjanina Łowcy ujrzycie po prawej stronie. Źródło: The Nerd Queens, YouTube

Wróćmy również na chwilę do Darkseida, bo wiąże się z nim bardzo ciekawa akcja charytatywna wspierana przez Snydera. Reżyser wystawił na sprzedaż (na stronie Ink to the People) koszulkę z podobizną wspomnianego antagonisty – zyski z niej zostaną przekazane na rzecz amerykańskiej fundacji, która pomaga ludziom ze skłonnościami samobójczymi. Projekt t-shirtu możecie zobaczyć poniżej.

Justice League Snydera jeszcze nie wyszło, a reżyser ma już plany na drugą część - ilustracja #2
Koszulka z Darkseidem. Źródło: Ink to the People

Wersja reżyserska Justice League zadebiutuje w 2021 roku na HBO Max.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.