Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Ubisoft Polska Press Release" 10 października 2016, 15:07

Just Dance 2017 z nowymi opcjami i przebojem "Ona tańczy dla mnie"

Powraca ulubiona gra wszystkich miłośników tanecznej energii! Na graczy czekają nowe tryby gry, rozbudowane interaktywne wyzwania oraz rzecz jasna: doskonała kolekcja ponad 200 utworów muzycznych, z Ona tańczy dla mnie zespołu Weekend na czele – pierwszym polskim hitem w kompilacji Just Dance!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

JUST DANCE®2017 zachwyci w tym sezonie nie tylko świetnie skomponowaną biblioteką utworów muzycznych, ale też innowacyjnymi trybami gry i atrakcjami dla ponad 118-milionowej międzynarodowej społeczności graczy. W kompilacji piosenek z najnowszej edycji gry, oprócz imponującego polskiego debiutu Ona tańczy dla mnie, znajdziemy zarówno perfekcyjnie wyselekcjonowane współczesne hity takie jak Cheap Thrills (Sia Ft. Sean Paul), Lean On (Major Lazer& DJ Snake Ft. MO), Worth It (Fifth Harmony Ft. Kid Ink) czy Sorry (Justin Bieber), jak i klasyczne przeboje renomy Don’t Stop Me Now zespołu Queen!

Nowe opcje w Just Dance®2017 to miedzy innymi: pozadomowy kontakt z grą przez smartfona (nagrywanie własnych występów, dodawanie filtrów oraz udostępniania dokonań w sieciach społecznościowych), komponowanie własnych list utworów czy też zaplanowanie spersonalizowanego treningu w trybie Sweat+. Dodatkowe tryby gry to świeża porcja roztańczonych dyscyplin, w tym możliwość wyzwania na pojedynek graczy z całego świata podczas Video Challenge, rywalizacja Dance Quest, w której po wypełnieniu zadań można pokonać grę, a także szalona przygoda Just Dance Machine, gdzie naszą taneczną energią pomagamy kosmitom w naładowaniu akumulatora ich statku do innej galaktyki! Just Dance®2017 po raz kolejny gwarantuje moc wrażeń i stanowi niezwykłą propozycję na wieczory z przyjaciółmi i rodziną!

Ubisoft ma przyjemność zaprosić wszystkich graczy na przedpremierowe pokazy taneczne podczas Warsaw Games Week w warszawskim EXPO XXI (13-16 października 2016). Więcej informacji na stronie wydarzenia: http://warsawgamesweek.pl/

Premiera gry JUST DANCE®2017 w Polsce już 27 października 2016. Gra dostępna będzie w wersjach na konsole PS®3, PS®4, Xbox One®, Xbox 360® oraz na Nintendo® Wii™, Nintendo® Wii U ™ i PC.