Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 listopada 2018, 08:53

autor: Adrian Werner

Just Cause 4 - podano wymagania sprzętowe i zawartość season passa

Zespół Avalanche Studios ujawnił ostateczne wymagania sprzętowe gry Just Cause 4 oraz zawartość przepustki sezonowej, w skład której wejdą trzy dodatki DLC.

Przygody Rico będą kontynuowane w przyszłym roku za pomocą dodatków DLC. - Just Cause 4 - podano wymagania sprzętowe i zawartość season passa - wiadomość - 2018-11-01
Przygody Rico będą kontynuowane w przyszłym roku za pomocą dodatków DLC.

Studio Avalanche ujawniło, jak zamierza rozwijać po premierze grę Just Cause 4, podając zawartość przepustki sezonowej. W jej skład wejdą trzy dodatki. W DLC Śmiałkowie (ang. Dare Devils) Rico zmierzy się z gangami maniaków nielegalnych wyścigów i niebezpiecznych imprez. Rozszerzenie Demony (ang. Demons) zmusi nas do starcia z nadnaturalnymi siłami zła, a w ostatnim dodatku, zatytułowanym Ryzyko (ang. Danger), do Solis przybędzie dawny pracodawca bohatera, czyli CIA, przywożąc ze sobą masę zaawansowanego uzbrojenia i doskonale wyszkolonych agentów.

Wszystkie trzy dodatki ukażą się w przyszłym roku. Podobnie jak podstawowa wersja gry, rozszerzenia zaoferują lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Na razie nie podano, ile będzie kosztowała przepustka sezonowa. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że w wypuszczonym teaserze dodatków dwa ostatnie DLC zatytułowane są Los Demonios i Agency Strikes Back, a więc inaczej niż w notce prasowej i na Steamie.

Twórcy ujawnili również ostateczne wymagania sprzętowe pecetowej wersji Just Cause 4.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz lub AMD FX-6300 3.5 GHz lub lepszy
 2. Pamięć RAM: 8 GB RAM
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 760 2GB / AMD R9 270 2 GB lub lepsza
 4. Wersja DirectX: 11.1
 5. Miejsce na dysku: 59 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 1. Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz lub analogiczny
 2. Pamięć RAM: 16 GB
 3. Karta grafiki: Nvidia GeForce GTX 1070 8 GB / AMD Radeon RX Vega 56 8 GB lub lepsza
 4. Wersja DirectX: 11.1
 5. Miejsce na dysku: 59 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Przypomnijmy, że Just Cause 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 4 grudnia. Wczoraj autorzy pochwalili się, że produkcja osiągnęła tzw. złoty status, więc możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy żadnych opóźnień.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Just Cause 4 – zwariowany sandbox z... fatalną pogodą

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej