Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 1 listopada 2018, 09:15

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Netflix potwierdza trzeci sezon Castlevanii

Nie minął nawet cały tydzień od premiery drugiego sezonu netfliksowej opowieści o wampirach, a już teraz serwis potwierdził prace nad kontynuacją. Trzeci sezon Castlevanii będzie liczył dziesięć odcinków i jak zapowiadają twórcy - ma być jeszcze lepszy od dwóch poprzednich.

W najnowszej części Avengers dr Strange będzie wampirem. Potwierdzone info. - Netflix potwierdza trzeci sezon Castlevanii - wiadomość - 2018-11-02
W najnowszej części Avengers dr Strange będzie wampirem. Potwierdzone info.

W zeszły weekend na platformie Netflix zadebiutował drugi sezon serialu kreskówkowego Castlevania. Pewnie wciąż wśród nas są osoby, które nie obejrzały jeszcze wszystkich dostępnych odcinków, a już teraz gigant potwierdził kontynuację serii. Warto przypomnieć, że nie są to pierwsze informacje dotyczące trzeciego sezonu. Te bowiem pojawiły się w czerwcu tego roku za sprawą aktora podkładającego głos pod postać łowcy potworów Trevora Belmonta - Richarda Armitage’a.

Potwierdzenie tego, że powstanie trzeci sezon animowanej adaptacji Castlevanii, mogło być dla miłośników halloweenowym cukierkiem. Ale to nie jedyna dobra informacja. Kolejną jest zapowiedź, że o ile pierwszy sezon liczył sobie cztery odcinki, drugi natomiast osiem, to trzeci ma zaoferować aż dziesięć. Fani, cierpliwie czekający na kolejne przygody milusińskich wyposażonych w nieco dłuższe kły, zapewne przyznają, że w przypadku tego serialu więcej może znaczyć lepiej. Nie znamy wielu szczegółów dotyczących następnych odcinków, wiemy jednak, że za scenariusz odpowiedzialny będzie ponownie Warren Ellis, a za reżyserię Sam Deats. Zadowolenie nie ukrywał również jeden z producentów serii, Adi Shankar, który zapełnił swoją tablicę na Twitterze wpisami dotyczącymi serialu.

Teraz wystarczy tylko czekać na kolejny sezon.
Teraz wystarczy tylko czekać na kolejny sezon.

Biorąc pod uwagę, że sezon drugi ukazał się na Netfliksie tydzień temu, na kolejną porcję przygód w świecie Castlevanii przyjdzie nam pewnie trochę poczekać. Najbardziej prawdopodobne wydaje się, że trzeci sezon ukaże się w drugiej połowie 2019 roku.

  1. Oficjalna strona internetowa serialu