Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2018, 10:40

autor: Adrian Werner

Just Cause 4 osiągnęło złoty status

Zespół Avalanche Studios poinformował, że gra Just Cause 4 osiągnęła złoty status. Tym samym możemy być pewni, że zapowiedziany na początek grudnia termin premiery zostanie dotrzymany.

Rico powróci na początku grudnia. - Just Cause 4 osiągnęło złoty status - wiadomość - 2018-10-31
Rico powróci na początku grudnia.
JUST CAUSE 4 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Avalanche Studios
  2. Wydawca: Square Enix
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 4 grudnia 2018 r.

Mamy dobre wieści dla osób czekających na Just Cause 4, czyli kolejną odsłonę zwariowanego cyklu gier akcji z otwartym światem autorstwa studia Avalanche. Autorzy pochwalili się, że produkcja osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i do tłoczni trafiły płyty z ostateczną wersją. Tym samym możemy być pewni, że tytuł nie zaliczy żadnych opóźnień.

Przypomnijmy, że Just Cause 4 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra ukaże się 4 grudnia i na wszystkich platformach sprzętowych zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

Just Cause 4 będzie ostatnią dużą premierą 2018 roku. Gra zapowiada się obiecująco, zwłaszcza pod względem rozmiarów i różnorodności świata, a wprowadzenie zagrożeń pogodowych, w tym tornad, powinno mocno urozmaicić rozgrywkę. Pozostaje mieć nadzieję, że autorzy nie powtórzą błędów z trzeciej części, która w dniu premiery pozostawiała bardzo dużo do życzenia pod względem poziomu dopracowania technicznego.

Warto na koniec wspomnieć, że poprzednie odsłony cyklu można obecnie tanio kupić w halloweenowej promocji na Steamie. Cenę pierwszego Just Cause obniżono do 3,56 złotych, Just Cause 2 do 10,79 zł, a za Just Cause 3 trzeba zapłacić 16,49 zł.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Just Cause 4 – zwariowany sandbox z... fatalną pogodą

Ostatnia aktualizacja: 2018-10-31

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Just Cause 4

Just Cause 4