Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2015, 18:50

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Just Cause 3 z dwoma materiałami z rozgrywką

Do premiery Just Cause 3 (tytuł ukaże się 1 grudnia bieżącego roku) pozostało jeszcze kilka miesięcy, ale firma Square Enix postanowiła opublikować nowe nagrania z rozgrywką z wyczekiwanego sandboksa.

Firma Square Enix wypuściła dziś nowe nagrania z rozgrywką z Just Cause 3. Na powyższym materiale wideo mamy do czynienia z prezentacją produkcji z targów E3 2015. Z kolei w drugim przypadku jest to interaktywny zwiastun, w którym dokonujemy wyboru odsyłającego nas do kolejnego wideo. Oba nagrania zostały opatrzone komentarzem deweloperów i przetłumaczono je na język polski (napisy). Just Cause 3 ukaże się na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych 1 grudnia bieżącego roku. Z ofertami przedpremierowymi poszczególnych sprzedawców zapoznacie się w ramce z prawej strony, ale przypominamy także, że w sprzedaży znajdzie się również edycja kolekcjonerska z liną z hakiem.

Just Cause 3 w skrócie:
  • Gatunek: gra akcji / sandbox
  • Deweloper: Avalanche Studios
  • Wydawca: Square Enix
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 1 grudnia 2015 roku

W Just Cause 3 ponownie wcielimy się w znanego wszystkim fanom serii agenta Rico Rodrigueza. Tym razem zostanie on wysłany do republiki Medici, w której panoszy się generał Di Ravello. Za nic ma on życie lokalnych mieszkańców, więc będziemy musieli zrobić z nim, i jego podwładnymi, porządek.

Tytuł ma być rozwinięciem znanych i lubianych mechanizmów. W związku z tym zabawa odbywać będzie się w otwartym świecie pełnym rozmaitych aktywności. Rico tym razem posługiwać ma się nie tylko rozmaitymi broniami, ale także liną z hakiem oraz kostiumem wingsuit, pozwalającym na szybowanie w przestworzach. Nie zabraknie oczywiście rozmaitych pojazdów itd.