Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 lutego 2015, 10:14

Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów

Studio Avalanche opublikowało osiem screenshotów ze swojej nadchodzącej gry akcji, Just Cause 3. Tytuł ten ma trafić do posiadaczy PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One jeszcze w tym roku.

Barwne scenerie, dynamiczna akcja oraz zero realizmu – pewne elementy w serii Just Cause nie zmienią się chyba nigdy. - Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów - wiadomość - 2015-02-02
Barwne scenerie, dynamiczna akcja oraz zero realizmu – pewne elementy w serii Just Cause nie zmienią się chyba nigdy.

Just Cause 3 może i nie jest najbardziej wyczekiwanym spośród wielu hitów, jakie szykuje dla nas 2015 rok, ale to nie znaczy, że nie warto się dziełem studia Avalanche zainteresować. Tym bardziej, że kolejna porcja screenshotów z trzeciej części przygód Rico Rodrigueza jest chyba jeszcze bardziej widowiskowa niż poprzednie materiały: wybuchów oraz efektownych akrobacji mamy tutaj pod dostatkiem. Wszystkie osiem nowych obrazków możecie zobaczyć w naszej galerii.

Od kiedy Rico obejrzał trylogię Mrocznego Rycerza, klasyczny spadochron poszedł w odstawkę. - Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów - wiadomość - 2015-02-02
Od kiedy Rico obejrzał trylogię Mrocznego Rycerza, klasyczny spadochron poszedł w odstawkę.

Według zapewnień twórców tytuł trafi na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One jeszcze w tym roku i zapewni nam wrażenia bardziej filmowe, niż którakolwiek z poprzedniczek. Patrząc na udostępnione materiały trudno w te obietnice wątpić: Just Cause 3 wygląda, jakby jego reżyserii podjął się znany z zamiłowania do wybuchów Michael Bay. Jak na dłoni widać, że studio Avalanche nie ma zamiaru zmieniać swojego podejścia do serii i w trzeciej części także nie będzie się silić na realizm. Szykujcie się więc na przejmowanie samolotów będących w powietrzu, dynamiczne pościgi oraz potężnych rozmiarów eksplozje. Oby pośród wszystkich tych efektownych momentów deweloperzy nie zapomnieli o ciekawym scenariuszu – z obalania dyktatury w państewku nad Morzem Śródziemnym można wycisnąć naprawdę interesującą historię. Na razie pozostaje nam czekanie na kolejne screenshoty oraz pierwsze fragmenty rozgrywki.

Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów - ilustracja #3
Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów - ilustracja #4
Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów - ilustracja #5
Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów - ilustracja #6
Just Cause 3 - garść nowych, wybuchowych screenshotów - ilustracja #7
  1. Oficjalna strona internetowa studia Avalanche
  2. Zapowiedź gry Just Cause 3 – zwariowany sandbox odwiedza Europę