Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 marca 2018, 19:09

autor: Adrian Werner

Jurassic World Evolution - wymagania sprzętowe i nowe materiały wideo

Studio Frontier Developments wypuściło nowy zwiastun i zapis rozgrywki z Jurassic World Evolution. Ujawniono również minimalne wymagania sprzętowe i poinformowano, że gra nie zaoferuje wsparcia dla modów (przynajmniej w dniu premiery).

Gra trafi do sprzedaży w czerwcu. - Jurassic World Evolution - wymagania sprzętowe i nowe materiały wideo - wiadomość - 2018-03-29
Gra trafi do sprzedaży w czerwcu.
JURASSIC WORLD EVOLUTION W SKRÓCIE:
 1. Deweloper gry: Frontier Developments
 2. Wydawca: Frontier Developments
 3. Gatunek: strategia ekonomiczna
 4. Platformy: PC, XONE, PS4
 5. Data premiery: 12 czerwiec 2018 r.

Jurassic World Evolution zapowiada się na jedną z najważniejszych strategii ekonomicznych tego roku. Osoby czekające na ten tytuł zainteresować powinny nowe materiały wideo w postaci zwiastuna oraz trwającego 22 minuty zapisu rozgrywki. Deweloperzy udostępnili również minimalne wymagania sprzętowe wersji pecetowej.

Minimalne wymagania sprzętowe

 1. Procesor: Intel i5-2300 / AMD FX-4300
 2. Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 650 2GB / AMD Radeon 7850 2GB
 3. Wersja DirectX: 11
 4. Pamięć: 8 GB RAM
 5. Miejsce na dysku: 8 GB
 6. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7, 8.1, 10

Autorzy zastrzegli, że są to jedynie wstępne wymagania i mogą one ulec zmianie przed premierą gry.

Deweloperzy podzielili się z fanami również smutną nowiną, że w dniu premiery pecetowa wersja Jurassic World Evolution nie zaoferuje wsparcia dla modów. Możliwe, że potem zostanie ono dodane, ale twórcy nie są w stanie niczego obiecać. Jest to mocno rozczarowująca informacja, gdyż zainteresowanie taką funkcjonalnością wśród graczy jest duże. Poprzednia strategia ekonomiczna bazująca na tej licencji, czyli Jurassic Park: Operation Genesis, pomimo piętnastu lat na karku, wciąż w miarę regularnie otrzymuje fanowskie projekty.

Co gorsza, autorzy Jurassic World Evolution nie mają również w planach umożliwienia graczom dzielenia się swoimi projektami parków z innymi członkami społeczności. Opcja ta cieszy się dużą popularnością w innej grze studia Frontier Developments, czyli Planet Coaster i szkoda, że nie pojawi się w najnowszej produkcji tego zespołu.

Przypomnijmy, że Jurassic World Evolution zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Gra trafi do sprzedaży 12 czerwca tego roku, równocześnie na wszystkie trzy platformy sprzętowe. Na razie wszystko wskazuje na to, że produkcja nie będzie posiadała polskiej wersji językowej.

 1. Oficjalna strona gry