Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2021, 23:06

Jurassic World Evolution 2 już dostępne na rynku

Od dziś możecie już zagrać w Jurassic World Evolution 2, czyli najnowszą strategię ekonomiczną od Frontier Developments. W tytuł ten zagracie na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X|S.

Dziś nastąpiła premiera Jurassic World Evolution 2, czyli drugiej odsłony cyklu strategii ekonomicznych osadzonych w uniwersum Parku Jurajskiego. Z tej okazji opublikowany został zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Najnowsza produkcja studia Frontier Developments dostępna jest na PC (Steam i Epic Games Store), PS4, PS5, Xboksie One i Xboksie Series X|S. W przypadku wersji na komputery osobiste za grę przyjdzie nam zapłacić 214,99 zł. Natomiast edycje konsolowe kosztują mniej więcej 249 zł.

Jurassic World Evolution 2 spotkało się z ciepłym obiorem wśród recenzentów – średnia ocen wersji na PC w serwisie Metacritic wynosi na ten moment 81%. Dodatkowo na platformie Steam pojawiły się również pierwsze oceny graczy. Na ten moment 68% z 351 opinii jest pozytywnych. Głównym powodem do narzekań dla użytkowników serwisu firmy Valve są niewielkie zmiany w stosunku do poprzedniej odsłony cyklu.

  1. Oficjalna strona gry Jurassic World Evolution 2