Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 marca 2019, 10:09

autor: Adrian Werner

Journey to the Savage Planet także tylko w Epic Games Store

Journey to the Savage Planet, czyli gra akcji studia Typhoon, stała się najnowszym tytułem, którego pecetowa wersja przez pierwszy rok od premiery dostępna będzie tylko w Epic Games Store. Twórcy wypuścili również nowy zwiastun.

Podróż na obcą planetę odbędziemy w przyszłym roku. - Journey to the Savage Planet także tylko w Epic Games Store - wiadomość - 2019-03-27
Podróż na obcą planetę odbędziemy w przyszłym roku.
JOURNEY TO THE SAVAGE PLANET W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Typhoon Studios
  2. Wydawca: 505 Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 2020 r.

Podczas tegorocznego GDC ujawniono, że spora liczba gier pecetowych zadebiutuje wyłącznie w Epic Games Store. Musimy rozczarować niezadowolone z tego osoby, które miały nadzieję, że po takiej powodzi zapowiedzi otrzymają chwilę spokoju. Dowiedzieliśmy się bowiem, że najnowszym ekskluzywnym nabytkiem sklepu zostało Journey to the Savage Planet.

Gra ukaże się w 2020 r. Wersja pecetowa Journey to the Savage Planet dostępna będzie tylko przez Epic Games Store. Tradycyjnie, ekskluzywność potrwa rok, a potem produkcja najpewniej pojawi się w innych sklepach dystrybucji cyfrowej.

Twórcy wypuścili również nowy zwiastun, który możecie obejrzeć powyżej. Filmik koncentruje się na pokazaniu różnorodności lokacji w grze.

Przypomnijmy, że Journey to the Savage Planet jest debiutanckim projektem studia Typhoon, założonego przez weteranów firmy Ubisoft. Produkcja zainspirowana jest tzw. złotym wiekiem fantastyki naukowej, czyli okresem w historii amerykańskiej literatury science fiction, który objął lata 1938-1946. Autorzy chcą zaprezentować optymistyczną i pełną ekscytujących przygód wersję tego gatunku, gdyż uważają, że współcześnie za dużo jest w nim dystopii.

Poza PC, Journey to the Savage Planet zmierza również na Xboksa One i PlayStation 4. Wersje konsolowe ukażą się w przyszłym roku, równocześnie z pecetową premierą w Epic Games Store.

  1. Oficjalna strona gry