Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 sierpnia 2021, 08:44

autor: Adrian Piotrowski

Jose Mourinho o Fortnite: „Ta gra to koszmar”

Popularny portugalski piłkarski menadżer Jose Mourinho w krótkich i żołnierskich słowach skomentował wpływ Fortnite na piłkarzy.

Postaci Jose Mourinho nie trzeba przedstawiać fanom piłki nożnej. To legendarny menadżer, który osiągał krajowe i międzynarodowe sukcesy z takimi drużynami jak FC Porto, Chelsea oraz Real Madryt. Obecnie samozwańczy „The Special One” prowadzi włoski klub A.S. Roma. W krótkim materiale opublikowanym na Twitterze Portugalczyk odpowiedział na parę pytań dotyczących np. Rzymu, włoskiego jedzenia czy też popularnych trendów. Kiedy padło pytanie o Fortnite, Mourinho tak skomentował ten popularny tytuł battle royale.

Ta gra to koszmar! Piłkarze całą noc grają w to gó*no, nawet jak następnego dnia mają mecz!

Oczywiście wypowiedź Portugalczyka ma humorystyczny wydźwięk, ponieważ mówił te słowa z uśmiechem, a sama forma materiału nie oczekiwała od menadżera poważnych odpowiedzi. Nie jest jednak tajemnicą, że Fortnite to dla wielu piłkarzy jedna z ulubionych gier, na którą poświęcają większość wolnego czasu. Do bycia fanem produkcji Epic Games przyznawali się tak popularni piłkarze jak Paul Pogba, Antoine Griezmann, Mesut Özil czy też Neymar, który parę miesięcy temu został dodany do gry.