Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 grudnia 2018, 12:25

Jeszcze do środy zagramy za darmo w Street Fighter V: Arcade Edition

Do 19 grudnia trwać będzie jeszcze darmowy tydzień z grą Street Fighter V: Arcade Edition w serwisie Steam oraz na PlayStation 4. Chętni mogą ściągnąć testowego klienta tytułu, oferującego kilkanaście grywalnych postaci oraz większość dostępnych trybów rozgrywki.

Jeszcze do 19 grudnia (do godziny 19 polskiego czasu) wszyscy chętni mają okazję ściągnąć testową wersję gry Street Fighter V: Arcade Edition, a więc najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych serii bijatyk, uważanej za ojca gatunku. W darmowej edycji gry, która dostępna jest na PlayStation 4 oraz komputerach PC (serwis Steam), Capcom udostępnił w pełni szesnaście spośród kilkudziesięciu dostępnych postaci, w tym twarze cyklu, takie jak Ryu, Chun-Li, Ken i M. Bison. Dodatkowo przetestujemy też trzech bohaterów z DLC (Guile, Akuma i Sagat), którymi nie będziemy mogli jednak zagrać w trybie arcade.

Wersja testowa oferuje większość trybów zabawy dostępnych w pełnej wersji tytułu:

  1. Arcade – gracze biorą udział w serii coraz trudniejszych pojedynków
  2. Versus – pojedynczy pojedynek. Wybieramy swojego zawodnika i przeciwnika, a także liczbę rund. Bawić możemy się w sieci, z komputerowym AI, jak i ze znajomym na wspólnym ekranie (PlayStation 4 wymaga abonamentu PlayStation Plus)
  3. Online (Ranked, Casual, Battle Lounge) – starcia z innymi graczami w sieci, zarówno rankingowe, jak i casualowe lub turniejowe (PlayStation 4 wymaga abonamentu PlayStation Plus)
  4. Challenges – różnego rodzaju wyzwania, które pozwolą nam lepiej opanować poszczególnych wojowników
  5. Training – możemy swobodnie testować umiejętności każdego z bohaterów
Street Fighter V: Arcade Edition to ulepszona wersja Street Fighter V, która ukazała się na początku tego roku - Jeszcze do środy zagramy za darmo w Street Fighter V: Arcade Edition - wiadomość - 2018-12-15
Street Fighter V: Arcade Edition to ulepszona wersja Street Fighter V, która ukazała się na początku tego roku
  1. Recenzja gry Street Fighter V: Arcade Edition – najlepsza bijatyka na rynku
  2. Street Fighter V: Arcade Edition w serwisie Steam
  3. Oficjalna strona Street Fighter