Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 września 2016, 07:00

Jak zdenerwować graczy i na tym zarobić. Dodatek do ARK: Survival Evolved rządzi. Top 10 Steam (28 sierpnia - 3 września)

ARK: Scorched Earth, czyli płatny dodatek do nieukończonej gry, został liderem najnowszego notowania sprzedaży gier na platformie Steam. Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą dziesiątką bestsellerów tej najpopularniejszej platformy cyfrowej dystrybucji.

Jeszcze chwilę temu No Man’s Sky okupowało pierwsze miejsce na Steamie (tydzień temu ustępując jedynie Deus Ex: Rozłam Ludzkości, które spadło w obecnym notowaniu a drugą pozycję), a dziś próżno szukać dzieła Hello Games nawet w pierwszej dziesiątce. Prym wiedzie za to pierwszy płatny dodatek do gry, która nie miała jeszcze oficjalnej premiery. Pecetowcy postanowili nagrodzić twórców ARK: Survival Evolved i tłumnie zakupili DLC zatytułowane Scorched Earth. Nie da się ukryć, że może to być postrzegane jako dość niemądra decyzja i dalsze psucie rynku. Już teraz zamówienia przedpremierowe na produkcje, o których jeszcze nic nie wiadomo lub nie mają ustalonej daty premiery nie są niczym nowym. Jaki będzie kolejny krok? Może czas wprowadzić płatne łatki? To tylko żart. Mam nadzieję…

1.

ARK: Scorched Earth – Expansion Pack

2.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości

3.

Counter-Strike: Global Offensive

4.

God Eater 2: Rage Burst

5.

Attack on Titan: Wings of Freedom

6.

Grand Theft Auto V

7.

ARK: Survival Evolved

8.

Wiedźmin 3: Dziki Gon – Game of the Year Edition

9.

Prison Architect

10.

Dead by Daylight

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.